2737
2739
عنوان

میشه بیایدقانعم کنید😐

82 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من۶سال عروسی کردم دیگه سرزندگیمم.ولی مشکلی که هس همیشه آزارم میده دوربودن ازخانوادمه.‌زیادم دورنیستاولی نمیدونم چرانمیتونم خودموراضی کنم.من تومرکزشهرزندگی میکنم مامانم ایناتوشهرستانن فاصلمون یه رب الی ۲۰دقیقس.خواهرم ندارم همین یه دونه دخترم بایه داداشم دارم.ولی دوست داشتم نزدیک مامانم بودم احساس میکنم مامانم گناه داره کسی رانداره.چیکارکنم .خیلی ازارم میده این 

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

ب این فکر کن خیلی دخترا کشور دیگن خودشون یا خانوادشون

من 8 ساعت فاصله دارم با مامانم

سالی یبار میبینمش

حالا تو یه ربع 

اصلا انگار رفت امد درون شهریه

شما کمی لوس نیستی احیانا 😞

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بیشین بینیم باو😒

قانع شدی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب این فکر کن خیلی دخترا کشور دیگن خودشون یا خانوادشون من 8 ساعت فاصله دارم با مامانم سالی یبار میب ...

نه به خدااصلالوس نیستم ولی میگم کاشکی نزدیک بودم هرکاری مامانم داشت پیشش بودم چون مامانم خیلی زحمت برامون کشیده

2731

به شوهرمم میگم بیابریم نزدیک اونامیگه نه من نمیام اونجاچون کارم اینجاس.برام سخته همیشه بحثمون سرهمینه

2738
خواهر الان تو شهرای بزرگ مادر و دختر تو یه شهرم باشن باز یه ساعت راه دارن. یه ربع بیست دقیقه که دیگه ...

باش ممنون😔😕

چه خوب بفکر مامانتی

خیلی زیاد.نمیدونم چرانمیتونم مثل بقیه بی خیال باشم وبه خودم فکرکنم همش ذهنم درگیرمامانمه