2737
2739
بله دوسن بودیم  بی دلیل رفت مدت زیادی گذشته ولی نمیتونم کنار بیام با این موضوع

اولش شلید سخت باشه چون نمیتونی باور کنی که تو رو ول کرده،عزیزم اینجور آدما همون برن بهتره وبنفع خودته چرا چون باعث میشن آدمای جدیدی وارد زندگیت بشن

#اسپل‌و‌افسون‌ها

-|طلسم برگشت معشوق 💍

چیزی که نیاز دارید:

•✒️ قلم مورد علاقه شما

• 📃 کاغذ سفید بی خط

✂️ • قیچی

در روز جمعه با قلم مورد علاقه خودتان در کاغذ سفید بی خط نام و نام خانوادگی خودتان و معشوق تان را بنویسید و با قیچی کاغذ را به شکل یک مربع در بیاورید و بلند بگویید :

Our fate is sealed. We are one

مربع را ببوسید و زیر بالش خود قرار دهید ممکن است کمی دیر کار کند ولی حتما کار میکند ناامید نشوید !🌸

@witchyworld_org |🧙🏻

یک عدد آدم کوچولوعه افسرده😞😭 وخیلی حساس توروخدا دلمو نشکونید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست عزیز من از ایشون برای معشوق و ازدواج دعا گرفتم.هزینه ام نگرفتن جز پست و ذکات الانم به لطف خدا و ...

یعنی هزینه ذکات ک میگید چقد شد؟

مگه خدا الکیه؟؟؟؟؟؟؟؟خدابزرگه.....جواب همه بنده هاشو میده
2738
سلام دوستان خوفید  لطفا به کمک کنید اگه راه حلی داری حالم خیای بده  اگه بنتیجه رسیدید مم ...

عزیزم من عشقم برگشت ولی با دعا نبود نمیدونم چی شد تقریبا با قانون کائنات

اسی بمنم بگو بدجورحالم گرفتس.. بگوچیکارکردی قانون کاهنات چیه!؟ 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

کاش منم یه روزبیام بگم عشقم برگشته😢😭😭😭😭

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2706