2733
2734
عنوان

دوشیدن شیر با دست

4259 بازدید | 18 پست

سلام شیر خودموبرای نوزادم میدوشم و تو شیشه اش میریزم با شیردوش یادنگرفتم و بافشار ملایم انگشت غده های اطراف نوک سینم رو فشار میدم و شیر میگیرم براش، کسی هست اینجوری شیر دوشیده باشه؟خطری برای سینم نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چندین بار اینجوری دوشیدم.. ولی شیرت کم میشه اگه خودش نخوره.. 

خودش هم میخوره اشتهاشم خوبه ولی شبا دیگه لباسمو خیس نیکنه سینم منم برااینکه نچکه ازم میدوشم

شیر دوش دستی که خیلی درد داره

ن بابا اولش ک خیلی سینت پره یه کم درد میاد بعدش خوب میشه من شیرم خیلی بافشاره میپاشه تو حلق بچه اذیت میشد میدوشیدم تا کم فشار میشد بش میدادم

بچه هام نفس هامـــ♥
2738
عزیزم با دست بهتره یا شیردوش دستی ؟؟ اخه من شنیدم با شیردوش سینه ها اویزون میشه ؟؟

با دست که اولا اصلا شیری نمیاد چقدر باید فشار بدی با شیردوش هم سریع تره هم اصلا اویزون نمیشه 

اون اویزون شدن برا ایناییه که سو تین شیر دهی استفاده نمیکنن من دو تا بچه شیر دادم  دو تاش شیر دوش زدم بعدم شیر دوش تا ۲ماه اینا بیشتر استفاده نداره 

با دست که اولا اصلا شیری نمیاد چقدر باید فشار بدی با شیردوش هم سریع تره هم اصلا اویزون نمیشه  ...

ببین بچه من شش ماهشه و از یکماهگی فقط شبها شیر خودم رو میخورد متم تواین مدت روزها شیرم رو با دست دوشیدم و بهش دادم البته در کنار شیر خشک 

با دست دوشیدن برام راحتته ولی نمیدونم ایا به سینه ها ضرری میرسوته و خطرنلکه یا نه ؟؟ شما میدونی ،؟

بعدشم شیر دوش دستی خوب چه مارکی خوبه بهم معزفی کنید عکس دارین ؟،

من تاچندماه دوشیدم و به معنی واقعی ر...یدم تو سینه هام☹️

نکن اینکارو

بعد ۴۰روزگی دیگ ندوش

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2706