2733
2739
الان 2-3 روزه کمرم کوفته است مثه اون موقع ها که پریود میشدم یا یه روز قبلش... یعنی علامت زایمانه؟
چند وقت دیگه نی نی میاد؟
نه باید یه مدت درد داشته باشی و یه مدت نه. بگیره ول کنه. سفت شدن رحم هم اگه منظم باشه درد زایمانه.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفته چندی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
منم دقیقا دقیقا 38 هفته دردهای پریودی داشتم
یادش به خیر
39 هفته و 2 روز کیسه آبم پاره شد با آمپول فشار زایمان کردم
من از دو سه هفته قبلش این درد رو داشتم دکتر بهم قرص ایزوکسی پرین داد تا دردام قطع شه
بعد به محض این که قرصام تموم شد درد زایمانم شروع شد
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
من از صبحش فکر میکردم دل پیچه دارم نمی دونستم که درد زایمانه
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.