2733
2739
خودت خوبی هانیتا جون خوبه😘😘😘گودزیلا که حتما خوبه تازه ننه شو دیده😏

قربونت برم خداروشکر خوبیم دوست مهلبوووونم😚😚 من منتظر پری جونم هاپوی وجودم اندکی دنبال استخوان میگرده 🤣🤣امروز نوبتمه ولی قطعا یکی دو روز عقب میندازم با شوکی ک ننه ی گودزیلا بهم داد🤣🤣

گودزیلا دیروز با دوستش و هانیتا رفتن بیرون  برداشته ی بسته کوکی خیشمزه ی زعفرونی اورده میگه فققط به نیت تو اوردم گفتم ملضووو تو هم میدونی من گاوم داره ماما میکنه هی علف بهش میدم فقط کوکی کم دارم🙄🤣🤣ازونا با بخ بختی نخوردم اما دیروزم شیرینی زبان درست کردم اخر شب ی دونه کوفتیدم😶😐🙈

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حال.خوب#  

هرچه بیشتر زندگی می کنم بیشتر به این نتیجه می رسم که هیچ چیزی اتفاقی رخ نمی دهد، حتی وجود این دشمن ها و موانع در زندگی شما اتفاقی نیست. اگر شما همواره نگرش درستی داشته باشید، خدا از آن ها به نفع شما استفاده می کند.

بیشتر چیزهایی که ما خوشمان نمی آید و از خدا می خواهیم که ما را از شر آنها خلاص کند اگر خداوند همین الان آنها را از بین ببرد، آنگاه ما به بالاترین پتانسیل هایمان نمی رسیم.

شما باید تمام دشمنان و همینطور تمام ناامیدی ها و خیانت ها را با این نگرش جدید ببینید:

آنها فرستاده نشده اند تا شما را شکست دهند، بلکه آنها فرستاده شده اند تا باعث رشد و پیشرفت شما شوند.

😊

جمله‌ی "از پسش برنمیام" روح انسان را تیره و تار می‌کند و جز افسردگی تحفه‌ای دیگر برایمان ندارد.

به علاوه، وجود چنین احساسی انسان را ناامید و نهایتا از همه‌جا زده می‌کند.

بی‌تفاوت بودن نیز یکی دیگر از تاثیرات به کار بردن این جمله است.

اما وقتی به جای آن از عبارت: "چطوری میتونم از پس این کار بربیام؟" استفاده می‌کنیم چنان قدرتی به ذهن انسان می‌بخشد که پیامدش یک روحیه‌ی پویاست.

حال.خوب#  

😊

از غصه‌ها دست بکش

کمی لبخند به لب‌هایت بزن

پاهـایت را بـردار و راه بیفت !

زندگی پر از زیبایی‌های بی‌انتهاست ؛

لذت ببر ...

این لحظه‌ها حق توست

تو را که برای گریستن نیافریده‌اند !

نگران آدم‌هایی نباش که مدام شاخ و برگت را می‌ریزند.

آنها غافل هستند که تو ریشه داری و در بدترین شرایط هم جوانه میزنی !

پاهایت را بردار

و به کفش‌هایت ایمان داشته باش؛

آنها تو را از پیچ و خم‌ها عبور می‌دهند !

حال.خوب#  

😊
2738

زیباترین انسان هایی که تاکنون شناخته ام آنهایی بودند که شکست خورده بودند، رنج می کشیدند، دچارفقدان شده بودند و با این حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بیرون آمدند‌ این افراد حسی از قدردانی، حساسیت و فهم زندگی داشته اند که آنها را پر از شفقت،ملایمت و توجه عمیق عاشقانه می کرد. زیبایی این آدم ها اتفاقی نبود.

#الیزابت_کوبلر_راس

😊

#تلنگر

اون چيزى رو بخون

كه هيچكس ديگه نمی‌خونه

به چيزى فكر كن

كه كس ديگه‌اى بهش فكر نمى‌كنه

و كارى رو بكن

كه هيچ‌كس جرأت انجام دادنش رو نداشته باشه!

خوب نيست كه ذهن‌تون دائما با آدم‌ها "هم‌عقيده باشه

😊

کسانی که از جایگاه خودشان مطمئن هستند تحقیر دیگران برایشان سرگرمی محسوب نمی شود. پشت غرور و تکبر، وحشت نهفته است. وقتی این حس را در دیگران ایجاد می کنیم که به اندازه ی کافی برای ما خوب نیستند؛ در واقع تحت تاثیر احساس حقارت آزاردهنده خودمان هستیم.

این وحشت از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. طبق الگویی که راجع به همه ی رفتارهای بد صدق پیدا می کند.

😊
قربونت برم خداروشکر خوبیم دوست مهلبوووونم😚😚 من منتظر پری جونم هاپوی وجودم اندکی دنبال استخوان میگر ...

خداروشکر که خوبید😘😘😘😘😘😘😘

زیلدم سوف نخور خواهر دلو رودت میریزه بهم 😁

همه رو بزار خودش کوفت کنه🤨

نوشه جونت ادم باید نتیجه زحمت خودشو بخوره اونم با لذت😋

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706