2733
2739

وای بچه ها فروشگاه h&m آف زده بود رفتم خرید سایر ۳۴لباسا و شلواراش از همه ارزون‌تر بود کلی بلوز و شلوار خریدم همش به قیمت ی شلوارم نشد اخ جون مرسی که هستین فکرش رو هم نمیکردم ی روزی سایز۳۴بپوشم💃💃💃💃💃

وای بچه ها فروشگاه h&m آف زده بود رفتم خرید سایر ۳۴لباسا و شلواراش از همه ارزون‌تر بود کلی ...

مبارکهههههه ای جان بزن قدش👋 هم سایز شدیییم😍😍😍😍💃💃💃

نوش جونت جواب زحمتا و ارادتو گرفتی😍😍😍😍😍😚😚

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=97950237] مبارکهههههه ای جان بزن قدش👋 هم سایز شدیییم😍😍😍😍💃💃💃 

🤚✋قربونت😘😘😘قبلا ۳۴/۳۶بودم ولی امروز هر چی پرو کردم ۳۴سایزم بود سایر ۳۴هاش میشه گفت قیمتاش تقریبا مجانی بود باورت میشه شلوار جین خریدم ۵۰کرون کتون ۲۰کرون تی شرت ازین نخی چارخونه ها و راه راها دونه ای ۳۰کرون 😂😂😂😂

2731
[QUOTE=97950237] مبارکهههههه ای جان بزن قدش👋 هم سایز شدیییم😍😍😍😍💃💃💃  🤚✋قربونت😘😘😘قبل ...

نمیدونم به تومن چقد میشه ولی کیف میده ادم تخفیفی خرید کنه اونم چیزایی ک تک سایز و کوچیکه و چون سایز کسی نبوده تخفیف  میخوره😍😍 اینجا از بس همه رو به خپلی میرن خیلییی سایزای خودمون و حراج میزنن😂😂💃💃💃😋😋

😊
نمیدونم به تومن چقد میشه ولی کیف میده ادم تخفیفی خرید کنه اونم چیزایی ک تک سایز و کوچیکه و چون سایز ...

به تومن ضرب در دو میشه حدودا ۵۰کرون میشه صد هزارتومن البته ی کم کمتر حدودای ۹۰تومن

نمیدونم به تومن چقد میشه ولی کیف میده ادم تخفیفی خرید کنه اونم چیزایی ک تک سایز و کوچیکه و چون سایز ...

اینجا خپل نیستن بیشتر ۳۶/۳۸/۴۰که این سه تا خیلی کم آف میخوره نه اینکه نخوره ولی وقتی آف میزنن این سایزاش فروش رفته

@نیکییییی   خواهر بیا دیگه تا تاریخ روز خفگی رو تعیین کنیم گودزیلای بیجعور امروز کلی بیرون چیز ...

وای بهار هانیتا ارد و گرفته بود دیروز میگفت بیا کیک بپزیم گفتم بذار بریم خامه بگیریم تولد بازی هم بکنیم 🤣🤣🤣کردم ک عقب بیافته روز خفگی درست کنم خودمو توش غرق  کنم😝😝😝

منم دارم معدمو از دست میدم😝😝😝

😊
2738
وای بهار هانیتا ارد و گرفته بود دیروز میگفت بیا کیک بپزیم گفتم بذار بریم خامه بگیریم تولد بازی هم بک ...

باور کن امروز برا ملینه اون کرفس که بهت گفتم با گوشت قلقلی و خامه و کره درستیدم با کمی دخل و تصرف توش قارچ دگمه ای و ی کم هویچ هم ریختم داشت میخورد نیت کردم گفتم جهندم هرچی از کاسش بمونه من میخورم بوش خیلی خوب بود ناقلا تا تهش خورد 😂😂😂😂😂😂

وای چ خوب درومده برات ها 😋😋

میگم به پول ما تقریبا انگار مفته😂😂😂سه تا شلوار خریدم سه تا تی شرت شد ۲۰۰کرون یعنی ۴۰۰تومن حدودی تازه ی دونه هم بادی چسب مشکی خریدم برا زیر لباسام😂😂😂

باور کن امروز برا ملینه اون کرفس که بهت گفتم با گوشت قلقلی و خامه و کره درستیدم با کمی دخل و تصرف تو ...

نوش جوووونششش😍😍😍

هانیتام هیچی ازش به من نمیماسه خواهر 😂😂😂

😊
میگم به پول ما تقریبا انگار مفته😂😂😂سه تا شلوار خریدم سه تا تی شرت شد ۲۰۰کرون یعنی ۴۰۰تومن حدودی ت ...

اینجام خیلی گرووووون شدهههه😫😫😫الان ۱۵۰ _۲۰۰ی جینه خوب و بدرد بخوره 

😊
نوش جوووونششش😍😍😍 هانیتام هیچی ازش به من نمیماسه خواهر 😂😂😂

نه بابا امروز شانس من بود همیشه باید آنقدر فیلم و سریال من و میکاییل بازی کنیم تا دو قاشق بخوره امروز چون من نیت کرده بودم بقیه اش رو بخورم فکر کنم فهمیده بود

2706