2737
2734

قبل ورزش 

نون جو خشک ۲۰گرم (که مغزیجاته و کربوهیدرات پیچیده و ی ق مرباخوری کره بادام زمینی) 

موز 

آجیل (ده تا بادوم و دو تا گردو)

تخم جوجو 

ناهار 

•کشک و بادمجون رژیمی

•کباب تابه ای بدون روغن 

•سینه مرغ ابپز با سبزیجات  

•استیک با سبزیجات

•گوشت و قارچ و کرفس و کدو آب پز  

•ماکارانی با سویا یا سبزیجات

•کوکو سیب زمینی(سیب زمینی ابپز و چند ساقه پیازچه و جعفری و فلفل دلمه و تخم جوجو)با ی ق روغن زیتون

•اسفناج(ی پیاز کوچولو رو با ی ق م روغن زیتون سرخ کرده و اسفناج ابپز رو در پیاز سرخ کرده هم می‌توان تخم مرغ بهش اضافه کرد هم میتوان مقداری پنیر صبحانه و قارچ اضافه کرد)

•عدسی و قارچ

•خوراک لوبیا و قارچ

•لوبیا سبز و گوشت و بلغور

•نخودفرنگی و هویچ و قارچ و بلغور 

•باقلی و شوید و بلغور و سینه مرغ

میانوعده ها

انواع میوه ها

بلال آب پز 

شیرقهوه و شکلات تلخ

چای سبز و خرما با گردو 

دتاکس

خرما

بیسکویت ترد

بیسکوییت دایجستیو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی دلم سوخت نه باز کن نیشنو 😜😜😜😜ببین من چه همه ایده دادم حالا تو هم بده🤣🤣🤣🤣

بخ بختی من حسودی نمیتونم بکنم ولی الان کوکوی قارچ کپی پیستای نیکی رو اضافه میکنم🤣🤣🤣🤣🤣دارم فک میکنم چطوری دستگاه سیم کش خونگی بسازم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😊
2728
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ببین ببین سایتم راضی  نیست من غذا  بذارم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اومدم اضافه کردم ارسال نمیشد میگه بیشتر از ۵۰۰۰ کاراکتر شده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای مردم از خنده

😊
2738

تغذیه#  

فر را روی ۲۰۰ درجه سانتی گراد تنظیم کنید.
سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید.
آرد، شکر، بکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید.
ماست و یک چهارم شیر را اضافه کنید و با قاشق چوبی هم بزنید تا خمیر سفت شود، سپس روی میز آشپزخانه بگذارید
بقیه شیر را به خمیر اضافه کنید و ورز دهید تا یک دست شود. در این مرحله خمیر کمی چسبناک می شود. خمیر را با وردنه به ضخامت حدود ۲ سانتی متر باز کنید و با لیوان یا چاقوی مخصوص برش بزنید و با فاصله روی سینی بچینید . ۱۵ دقیقه آمادس

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

تغذیه#  

بیسکوئیت‌ رژیمی😜

آرد۲پ

بکینگ پودر۱ق غ

شکر ۲ق مربا خوری

ماست چکیده کم چرب ۱پ

شیر کم چرب نصف پ

نمک نوک ق مربا خوری

شوید خشک یه مقدار لازم 

کنجد دلخواه

فر را روی ۲۰۰ درجه سانتی گراد تنظیم کنید.
سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید.
آرد، شکر، بکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید.
ماست و یک چهارم شیر را اضافه کنید و با قاشق چوبی هم بزنید تا خمیر سفت شود، سپس روی میز آشپزخانه بگذارید.

بقیه شیر را به خمیر اضافه کنید و ورز دهید تا یک دست شود. در این مرحله خمیر کمی چسبناک می شود. خمیر را با وردنه به ضخامت حدود ۲ سانتی متر باز کنید و با لیوان یا چاقوی مخصوص برش بزنید و با فاصله روی سینی بچینید و بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه در فر بماند.در آخر شوید و کنجد رو روش بپاشید و داخل فر بگذارید

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
تغذیه#   بیسکوئیت‌ رژیمی😜 آرد۲پ بکینگ پودر۱ق غ شکر ۲ق مربا خوری ماست چکیده کم چرب ۱پ شی ...

باید اینو با نون رژیمی خشکه رو با خودم ببرم خونه ننه ی گودزیلا  وگرنع از گشنگی میمیرم اونجا 🤣🤣🤣🤣

😊

تغذیه#  

سس ماست ر ای انواع سالاد ها  

لیمو تازه 

ماست سفت۳/۴پ

سرکه ی سفید ۱ ق غ

سیر تازه ی له شده ۲ حپه

روغن زیتون‌  به مقدار کم ۱ یا ۲ ق چ

نمک . فلفل سیاه و قرمز و شوید خشک به مقدار لازم

طرز تهیه سس ماست رژیمی :

برای تهیه این سس از ماست سفت استفاده کنید.

اگر می خواهید سس کاملا رژیمی باشد از ماست کم چرب استفاده کنید و اگر کمی افزایش کالری زیاد برایتان مساله ساز نیست از ماست با چربی بیشتر استفاده نمایید.

اگر ماست شل است حدود 15 دقیقه آن را در تنظیف تمیز بافت ریز بریزید تا آب آن کم شود و ماست سفت گردد.

تمام مواد را در کاسه ای ریخته و با همزن دستی به خوبی بزنید تا یکدست شوند.

می توانید ابتدا ماست،  آب لیمو ترش ،  روغن زیتون ، سرکه و نمک را بزنید تا کمی شکل بگیرند و سپس ادویه ها و دیگر مواد را اضافه نمایید.

سس ماست را بعد از آماده کردن در یخچال بگذارید .

حدود 1 ساعت به سس ماست زمان دهید تا مزه ها با هم ترکیب شود و سس به خوبی جا بیفتد.

۳ تا ۴ روز ماندگاری دارد

2706