2733
2739
منم دیدم ولی همیشه میگفتم بی فرهنگن مردم تو این شهرای کوچیک فک میکردم  تهران دیگه ارین خبرا نبا ...

🤣🤣🤣🤣 اره‌ قربونت ‌ اینجا‌ هم داریم

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طفلی بچم☹☹ ولی راستش من خودمم جای تو بودم نمیدونم  اگه بودم چه وحشی بازی ای درمیاوردم سر گودیم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣حقش بود . 

قشنگ ریییییید به هیکلم

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2728
🤣🤣🤣قیافه ی ننه گودزیلا دیدن داشت  من گفتم خیییلی بیشعوری ما دیشب خونه ی مامان‌ فرشته‌ نبودی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هانیتام ازین گندا زده ولی عمق فاجعه کمتر بوده  در این حد ک جمعه لنگ ظهر مثلا بوده ننه فضول گودزیلا  پرسیده مامانت کجاست گفته خوابه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شانس اوردم این زیاد مادر جونشو دوست نداره از اول با بدبختی ی بوس بهش بده باید نماز شکر بخونیم😝😝😝

😊
🤣🤣🤣🤣🤣🤣حقش بود .  قشنگ ریییییید به هیکلم

دور از جونت والا حق داری😝😝😝😝😝

دیگه دهن این بچه ها چفت نداره ک راست و دروغ هرچی تو مخشونه میارن به زبون نمیدونن چه گندی میزنن🤣🤣🤣🤣🤣

😊
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 هانیتام ازین گندا زده ولی عمق فاجعه کمتر بوده  در این حد ک جمعه لنگ ظهر مثلا ...

🤣🤣🤣 شانس گوه‌ من این جونش . مامان جونه

یه بار دیگه هم بهش گفته‌ مامانم گوشی رو رون قطع‌ میکنه🤣🤣🤣

2738
دور از جونت والا حق داری😝😝😝😝😝 دیگه دهن این بچه ها چفت نداره ک راست و دروغ هرچی تو مخشونه میارن ...

😂😂😂😂😂

نه 

ببینش بچه هه با تخیلات مسخرش همه چی رو به هم میبافه تحویل باباهه میده  نزدیکه مامان بدبختشو به چ خ بده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حتما ببینش اصن ببینیش از گودیا میترسی😨😨😨

😊
ببینش بچه هه با تخیلات مسخرش همه چی رو به هم میبافه تحویل باباهه میده  نزدیکه مامان بدبختشو به ...

🤣🤣🤣حتما میبینم

البته تلفن رو راست گفت هااا ولی دیروز رو ناحق‌ رید به هیکلم🤣🤣

مادر وقتی ازین کارا میکنی این بچه رو با ی چیزی سرگرم کن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣والا  هانیتا امار همه حرفامونو داره من جرات نمیکنم پشت سر جاری یا مادر شوهر با  سیامک حرف بزنم میترسم بره بگه مامانم گفت فلانی  اینطوری🤣🤣🤣🤣🤣

😊
2706