2733
2739
😤😤😤😤😤😤😤

سلام سلام دوست گلم،كم پيدا شديا 

يه سري به فقير فقرا بزنا

مرمر گلي تولدت مبارك ميدونم يه چند روزي گذشته ديگه شرمنده تبريكم بپذير ديگه😁😁😁

انشااله ١٢٠ ساله بشي هر روز شادترو خندون ترو خوش اندام تر

😚😚😚😚😚😚😚

سلام سلام دوست گلم،كم پيدا شديا  يه سري به فقير فقرا بزنا مرمر گلي تولدت مبارك ميدونم يه چند ...

من خنگولم دیرتر گفتم 😏😏تو تقویم ۱۰ ام زده بودم اما ۶ ام تولدش بود 😑همانند اسکل ها حیثتم رفت 🙄🙄هم دردیگ بیا بخلم خواهر😞

😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام شهرزاد، نیکی، مریم

خوبین؟ 

مریم. جون از پیامها متوجه شدم پدرتون فوت کردن

تسلیت میگم، انشالله خدا بهتون صبر بده و روح پدرتون قرین رحمت و آمرزش بشه. 

اومدم بگم خوبی بدی دیدین حلال کنید

بالاخره داریم رفتنی میشیم بعد از این همه چشم انتظاری

برای همتون بهترینا رو آرزو میکنم و انشالله زندگیاتون پر باشه از عشق و خوشی و سعادت و موفقیت و سلامتی. سایه تون بالا سر کوچولوهاتون باشه

من خنگولم دیرتر گفتم 😏😏تو تقویم ۱۰ ام زده بودم اما ۶ ام تولدش بود 😑همانند اسکل ها حیثتم رفت 🙄🙄ه ...

خواهر تنمون به تن هم خورده ديگه😁😁😁😁

منم حواسم بودا هاپو شده بودم عقلم كار نميكرد🤪🤪🤪

بيا عزيزم بيا،همديگه رو در اغوش بگيريم كه فقط خودمون همو درك ميكنيم😅😅😅😅😅

2731
سلام سلام دوست گلم،كم پيدا شديا  يه سري به فقير فقرا بزنا مرمر گلي تولدت مبارك ميدونم يه چند ...

سلام عزیزدلم خوبی خوشی 😘😘😘😘😘😘

خیلی خیلی ممنونم محبت کردی دوست خوبمممممم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
من خنگولم دیرتر گفتم 😏😏تو تقویم ۱۰ ام زده بودم اما ۶ ام تولدش بود 😑همانند اسکل ها حیثتم رفت 🙄🙄ه ...

ای قربونه تو برم من این حرفا چیهههههه😘😘😘😘

همینکه بیادم بودی برام ی دنیاس😍😍😍😍😍

عاشق.شما.دوستای.خوبم❤# ❤❤❤❤❤❤

سلام شهرزاد، نیکی، مریم خوبین؟  مریم. جون از پیامها متوجه شدم پدرتون فوت کردن تسلیت میگم، ان ...

سلام مائده جونم ممنون از محبتت خداوند رفتگان شمارو هم بیامرزه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

چقد عالی که کاراتون درس شد عزیزم خیلی خوشحال شدم انشااله هرکجا هستی سالم و شاد و سرحال باشی کنار همسر و دختر نازت😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

2738
سلام شهرزاد، نیکی، مریم خوبین؟  مریم. جون از پیامها متوجه شدم پدرتون فوت کردن تسلیت میگم، ان ...

سلام عزیزم ببخش من دیر به دیر میام سایت الان پیماتو دیدم... چقدر خوب که کارتون درست شد و رفتنی شدین 💃🏼💃🏼امیدوارم اونجا به همه ی ارزوهای خوبتون برسید خداروشکر که شر این مملکت از سرتون کم میشه همین خودش بهترین اتفاقه به خدا میسپارمت خوش باشی عزیزم مرسی که به رسم احترام اینجا پیام دادی🌹🌹🌹

😊
همیشه دوس داشتم منم تو این جمع بودم ولی حیف دیگه فعال نیستین من خیلی از صفحاتشو خاموش خوندم موفق باش ...

سلام مرسی از لطفت 

امیدوارم همونایی هم که خاموش خوندی برات مفید بوده باشه عزیزم 🤗اره به هدف که رسیدیم هرکدوم مشغله های متفاوتی پیدا کردیم دیگه خیلی نمیتونیم سایت بیایم از طرفی هم کرونا یکم خستمون کرده... اما برای همیشه همچنان دوستای خیلی خوبی برای هم موندیم و از حال و روز هم باخبریم امیدوارم شمام هرجا هستی خوش باشی💗

😊

سلام   

وای که چقدر  دلم برای اینجا تنگ شده   

شهرزاد ، مریم ، گیسو ، بهار  و دوستان عزیز دیگه

خیلی دلتنگتون هستم  

چ روز هایییییی بود یادش بخیر 

چ قدر خوب بود   

دلم برای همتون تنگه   

هر جا ک هستید دلتون شاد و لبتون خندون باشه 

سلامت  باشید انشالا

دوستتون دارم 💋💋💋💋💋💋💋

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706