2737
2739
سلام ننه من امروز الرژیم اومده همش خوابم الان تازه پاشدم ی کوفتی برا شام دست و پا کنم بعد برم ببینم ...

سلام عشقم 😊😊😊😊مراقب خودت باش انشااله زودتر خوب بشی 😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
عی‌ جا‌ سحر خیز کی بودی

قربونه تووووووو😘😘😘😘😘😘

خواهر اگر زود بلند نشم ب کارام نمیرسم این گودزیلا وقتی زود بیاد من اسیرم☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ســــــلام😊صبح بخیر☕️🍏

چشمهایت را باز کن

بگذار خورشید

از چشمان تو طلوع کند

لبخند بزن بگذار زندگی

از زیبایی لبخند تو

جانی دوباره بگیرد...🌈☀️🌻🍃

#خدایا_شکرت💕

💚🍏🌱

روزتان را با هم فرکانسی شروع کنید

وقتی صبح چشمانمان را باز می کنیم، می توانیم یکی از دو جهت را انتخاب کنیم: ما می توانیم با تمرین معنوی، مراقبه،دعا، جمله تاکیدی مثبت،ورزش یا ... با کائنات هم فرکانس شویم و یا می توانیم موبایل خودمان را برداریم، بهاخبارگوش کنیم، یک فنجان قهوه بنوشیم و با عجله کارهایمان را انجام دهیم. وقتی جهت دوم را انتخاب می کنیم، اغلب روز خود را با ارتعاشات منفی ، شروع می کنیم. پس ضروری است که عادت های صبحگاهی خود را تغییر دهیم. صبح، زمان مقدسی است و باید آن را گرامی بداریم.🌤

2738

#نیایش_صبحگاهی

#شنبه25مرداد1399

#درودهمراهان

ای که بیصدا نعمتهایت را میباری , آنقدر که از یاد میبرم خطاهایم را.... تو دامنت را برای پروازم باز کردی،پس یاری ام کن و مرا تنها مگذا‌ر كه مبادا نگاهم به نگاه بنده ای از جنس خاک محتاج شود..

میدانم که صبر، حاصل سختی و رنج است. عطاكردنی نيست، آموختنی است، پس قوه ی ادراک مرا قوی بگردان...

خداوندا ! هر ویرانی ، سازندگی به دنبال دارد...‌ پس صبر و شکیبایی عطایم کن...

مردم سرزمینم را از بلاها و گرفتاری ها برهان...ایمان دارم که صدایم را میشنوی و اجابت میکنی.

@NRJIHA

سلام‌ دوستای گل گلی، خوبید   سلامتید ، 

دو روزه‌ اینترنت‌ نداشتم، چ‌ قدر سخته😟😟

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
#نیایش_صبحگاهی #شنبه25مرداد1399 #درودهمراهان ای که بیصدا نعمتهایت را میباری , آنقدر که از یاد ...

سلام‌ مریم‌‌ گلی ‌ خوبی  عزیزم‌ . سلامتی‌ 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام‌ دوستای گل گلی، خوبید   سلامتید ،  دو روزه‌ اینترنت‌ نداشتم، چ‌ قدر سخته😟😟

وای از نت نگو که دلم خونه ما تو خونمون همراه اول و ایرانسل اصلا آنتن نداره ، فقط رایتل نت جواب میده😤

وای فای هم از وقتی حامله شدم خراب شده مخابرلت لعنتی معلومدنی چیکار کرده هرکارمیکنیم وصل نمیشه ، حالا دنبال وای فای بی سیم هستم.

سلام‌ دوستای گل گلی، خوبید   سلامتید ،  دو روزه‌ اینترنت‌ نداشتم، چ‌ قدر سخته😟😟

سلام عزیزم وااای وااای از نت کلا کشور نتش داغون شده بز همراه اول بهتره ایرانسل ک ریده بدجور جووون میکنه قشنگ باز نمیدونم چه غلطی دارن میکنن🤗🤗

چند روز پیش ک اصن نت من اینقد ضعیف بود ی سری پیاما تو واتس برام نمیرسید 😑😑

😊
وای از نت نگو که دلم خونه ما تو خونمون همراه اول و ایرانسل اصلا آنتن نداره ، فقط رایتل نت جواب میده...

سلام عزیزم خدا مرگشون بده برا همه همینه... تو خونه نشینی نتمونم بره دیگه هیچی😑😑

😊
2706