2737
2734
اون‌ فقط اخم‌ میکنه‌ و قهر‌ میکنه‌ باهاش‌ حرفش‌ رو گوش میده‌  منم‌ فقط میگم پدررررر‌ سگ😂😂😂...

این گودی من تا یکم غذاهاش فرق کنه یا کم و زیاد بخوره و...زرت معده رودش غم سوز میشه به بابای نهلتیش رفته من چودن هم بخورم حالم بد نمیشه اینا یکم اینور اونور بشه یا یوبس میشن یا ریقو🤣🤣🤣

😊
اون‌ فقط اخم‌ میکنه‌ و قهر‌ میکنه‌ باهاش‌ حرفش‌ رو گوش میده‌  منم‌ فقط میگم پدررررر‌ سگ😂😂..

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همون پدرسگ خیلی خوبه 👏👏👏👏👏🤣🤣🤣

خداروشکر بهتر شده پس 😊😊انشااله املا هم خوب بنویسه و اذیتت نکنه😊😊😊

خاک برسرا با این نظام آموزشیشون😤

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره‌ بخدا‌ ساعت ۵ صبح‌ چ‌ تگرگی‌ اومد‌ و رعد‌ و برقی‌ از خواب‌ پریدم‌  گفتم‌ خدایا‌ بهمون‌ رحم ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

2728

خب چخبرااااا😊😊😊😊😊

من خودم هیچ خبری ندارم جز تنبلیییی😆 

عجب بارونی هم میاد الان چند روزه فقط حال میده بری بیرون😔😔😔😔

خب چخبرااااا😊😊😊😊😊 من خودم هیچ خبری ندارم جز تنبلیییی😆  عجب بارونی هم میاد الان چند روزه ...

سلومتییی من دارم میورزم شامم بار گذاشتم😥😥مام خواهر طبق معمول کوزتینگ و بشور بساب و گودی گیری و گودزیلا گیری وسطشم اگه وقتی پیدا بشه  یکم به کارای خودم برسم ک همیشه وقت کم میارم بخدا😅😅 هرچی روز به سمت شب میره بسی خرسند میشم ک اینا میخوابن میشه یکم ارامش داشت و یکم در دنیای خویش پرسه بزنم بدون سر خر و حیفم میاد بخوابم🤣🤣🤣

😊
سلومتییی من دارم میورزم شامم بار گذاشتم😥😥مام خواهر طبق معمول کوزتینگ و بشور بساب و گودی گیری و گود ...

ای جانه دلم منم همینجوریم والا از دسته اینا دیوونه شدم 😣

2738
الهییی بچممم با اوم اشکاش😂😂😍😍😍خدا قوت مادر😥😥

فدات‌ عزیزم۰😘😘

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
😚😚😚  باشگاها هم گفتن جز پر خطرا هستن معلوم نی کی باز بشن به خصوص تهران فعلا همین ی خط در می ...

آره‌ گلم‌ فعلا‌ که همه‌ جا‌ بسته‌ اس

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
تف به خودشون نهلت به گودیاشون🤣🤣🤣همون رگی ک گودیا رو هم گاهی غیر قابل تحمل میکنه رگیه ک ازونا بهشو ...

😂😂😂😂آره‌ والا‌ من‌ میگم‌ پدر سگن‌ نگید‌ نه😂😂

این گودی من تا یکم غذاهاش فرق کنه یا کم و زیاد بخوره و...زرت معده رودش غم سوز میشه به بابای نهلتیش ر ...

😂😂😂😂😂ریقو‌ رو خوب‌ گفتی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 همون پدرسگ خیلی خوبه 👏👏👏👏👏🤣🤣🤣 خداروشکر بهتر شده پس 😊😊انشااله املا هم خوب بن ...

ب‌ لطف. پسته‌ نوشت‌ ی‌ کاسه‌ پر پسته‌ و بادوم‌ هندی‌ .گذاشت‌ کنارش‌ یه خط‌ مینوشت‌ ۴ تا‌ مینداخت‌ بالا😂😂😂

ب‌ لطف. پسته‌ نوشت‌ ی‌ کاسه‌ پر پسته‌ و بادوم‌ هندی‌ .گذاشت‌ کنارش‌ یه خط‌ مینوشت‌ ۴ تا‌ مینداخت‌ با ...

نوشه جونش عزیزدلم 😘😘😍😘😘😘😘😘

ببین پس شکموئه کاراشو بزار وقتی گشنه میشه بهش بگو انجام بده همزمان هم بخوره هم بنویسه😅😅😅😅😅

2706