2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🤣🤣🤣🤣باید به گودزیلا بگم‌ اون تخصصش‌ بیشتره‌  امروز گکدزیلا رفت ورزش‌ نزدیک ۹ بود اومد. رفت ...

🤣🤣🤣🤣بابا این دیگه از گودزیلایی داره خارج میشه باید ی عنوان دیگه براش پبدا کنم🙄

😊
سلام عزیزم چوطوری  دختری خوبه؟نفخش بهتره؟ شبا خوب میخوابه؟

سلام عزیزم

خوبم

دخترمم خوبه، نه هنوز نفخ داره و بعضی وقتا از درد گریه میکنه😢😢ولی خب باید دوره اش بگذره دیگه

آره چشم به تخته شبا تا صبح میخوابه

سلام عزیزم خوبم دخترمم خوبه، نه هنوز نفخ داره و بعضی وقتا از درد گریه میکنه😢😢ولی خب باید دوره اش ...

خداروشکر ک خوبه این جدیدا همه ریقوان 😝😝 همه تا مدت طولانی این نفخ باهاشونه کم کم بزرگتر میشن دستگاه گوارششون قوی تر میشه و به غذا بیافته بهتر میشه..خداروشکر ک شب راحت میخوابه ازش تشکر کن لطف بزرگی میکنه 😂😂

😊

بچه ها بیشوخی میگم محصولات اوریفلیم خیلی کیفیتشون عالیه شاید بگید تبلیغ میکنم اخه بشماها دسترسی ندارم که بخوام تبلیغ کنم و جنس بفروشم     من خیلی چیزاشو خریدم واقعا قابل مقایسه با جنسای توبازار نیستن درسته یکم گرونه ولی واقعا ارزششو داره   اینقدر که من ماسک و اسکراب میزدم به پوستم به اندازه ای که این چند وقت از اویفلیم استفاده میکنم جواب نگرفتم. 

خداروشکر ک خوبه این جدیدا همه ریقوان 😝😝 همه تا مدت طولانی این نفخ باهاشونه کم کم بزرگتر میشن دستگا ...

😂😂😂

انشالله بزرگتر بشه خوب بشه دیگه اینجوری درد نکشه و به خودش نپیچه

اولا که اینجوری نبود شب زنده داری ها کردم😁😁😁😁😁

بعدش حرکت زدیم که شبو یاد بگیره که خداروشکر جواب داد😁😁😁😁

😂😂😂 انشالله بزرگتر بشه خوب بشه دیگه اینجوری درد نکشه و به خودش نپیچه اولا که اینجوری نبود شب زن ...

حتما بهتر میشه ایشالا 

اره شب زنده داری اوایل نی نیا  مث چوب معلمه ک گله هرکی نخوره خله اینم همینطوره هرکی نکشه خل میشه😂😂

😊
سلام مریم جون مرسی من و دخترمم خوبیم🙂🙂 آره خب همه وقتمو پر کرده، ولی با وجود همه بی خوابی ها و ب ...

خداروشکر انشااله همیشه خوش باشی کنار خانواده عزیزت😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706