2733
2734
خب عزیزانم بنده تازه کیونمو زمین نهادم ۲ فنجون قهوه خوردم با دخی هم خمیر بازی کردیم اندکی هم کشتی ...

نخسته عزیزم😚😚😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
🤣🤣🤣🤣 مریمی‌ دیوووووونم‌ کردهالان میگم دو دقیقه‌ دیگه دوباره‌ اشتباه‌ مینویسه‌  پررو از من‌ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی باحاله موفرفری😚😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣 مریمی‌ دیوووووونم‌ کردهالان میگم دو دقیقه‌ دیگه دوباره‌ اشتباه‌ مینویسه‌  پررو از من‌ ...

وای دلم رف پنجشنبه برم خونه مامانم میگم برادرزادم جلو مشق بنویسه😃😃😃 عاشق کلاس اولی هام با اون دست خطاشون🤩

2731
ای جان چقد تو مامان خوبی هستی آخه😘😘😘😘😘 من خیلی احمقم بخداااا🙁 هیچکدوماشونو نزاشتم کاری کنن

قربونت برم خجالتم نده😚😚😚😚سعی میکنم باشم امیدوارم نظر هانیتام همین باشه😅😅

😒😒اصصصلا دوس ندارم در مورد خودت اینجوری میگیاااا نشنوم دیگه مامان به این گلییی به این مهربونی به این فداکاری کجا میشه پیدا کرد😚😚😚😚😚ازین حرفا نزنیاااا همینم ک نخواستی اونا این کارا رو بکنن از مهربونی  خیلی زیادته ک دلت نیومده😘😘😘😘😘

الانم دیر نشده نگین ک هنوزم میتونی خیلی کارایی ک دوست داره بهش بدی ارامم ک هنوز اوووله راهه چیزی رو از دست ندادی😍😍 ی کارایی شاید عمقشون پیدا نباشه و از نظر ما ساده باشن اما خودباوری عجیییبی به بچه ها میدن اعتماد به نفسشون حس مفید بودن بهشون میدن همین کارای روتین خونه اونا رو تو موقعیت واقعی زندگی قرار میدن از اینکه مث عروسک تو ی محیط سرویس دهی شده بزرگ بشن نجاتشون میده و با همین کارای ساده رو بهشون سپردن اونم گاهی اوقات نه همیشه  بعدا میبینی ی دختر قوی ک خیالت راحته اگه تو موقعیت سخت قرار بگیره یا روزی ما نباشیم میتونن از پس زندگی بربیان... حتی این کارا تو بچه هایی تو سن ارام و هانیتا دستاشون و قوی میکنن تمرکزشون بیشتر میشه مثلا ی جایی رو دستمال بکشن کثیف کاری ک دارن به اون خوبی تو دل مام ممکنه انجام ندن و کار مارو ی وقتایی دوباره کاری هم بکنه اما اثرش خیلی مهم تره

😊
قربونت برم خجالتم نده😚😚😚😚سعی میکنم باشم امیدوارم نظر هانیتام همین باشه😅😅 😒😒اصصصلا دوس ندارم ...

قربونه تو بشم خجالتم دادی این همه تایپ کردی مهربونم😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

بله واقعا درس میگی 😊آرام که خیلی شیطونه اصلا حریفش نمیشم تازگی ها میخواد همه کاری خودش بکنه با من جارو میزنه گردگیری میکنه فقط ظرف نزاشتم بشوره🤣🤣🤣

2740
سلام عزیزم  خیلی عالیییییییی😚😚😚😚😚😚

سلام مریم جون چه کردین با دلارا😂😂 ماکه هنوز گذاشتیم گرون بشه😐 شوهرم میگه همه چی سه برابر شد غیر از دلار حالا دلارمونو بفروشیم دلار میره سقف آسمون جرات فروشش رو هم نداریم😅

اره ما موندیم تهش🤣🤣🤣 سها ک باکلاس جواب هممونو ی کاسه میکنه میره تا فردا کم گوی و گزیده گوی شده..

😂😂😂😂 وای خدا نکشتت

باور میکنی کم میام که جوگیر نشم😂😂 دارم تو خفا رژیم میگیرم😆

سلام به همه دوستای خوب و مهربونم حسابی دلم برا همه تون تنگولیده کلی هم کار انجام نشده دارم که لیست کردم🤣 من همین الان تمام دفتر مشخام رو جمع کردم برم ی دوش و ی کن اسکراب کاری کنم تا ریلکس شم و زود بخوابم صبح زود باید راه بیوفتم 

سلام به همه دوستای خوب و مهربونم حسابی دلم برا همه تون تنگولیده کلی هم کار انجام نشده دارم که لیست ک ...

سلام عزیزم خوبی خسته نباشی بسلامتی بری و بیای و بدون که قبولی 😇😇😇😇😇😇😇😇😇

2706