2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی  بچه ها تا حالا سعی کردید وکیوم شکم کار کنید؟؟ همین ک شکمو منقبض میکنن به داخل...نمیدونم ...

اره دیدم یادمه ی بار دکتر کرمانی گذاشته بود دیدم قبلنا🤣🤣من به اون شدت نه ولی هر روز تقریبا ۵۰بار شکمم رو تا جاییکه میشه تو نگه میدارم هر بار به مدت چند ثانیه کلا اینکار رو از وقتی چاقم بودم میکردم شاید یکی از علتایی که خیلی شکم ندارم همینه البته من زایمانم هم طبیعی بود

2731

من از فردا میخوام وکیوم شکم بذارم تو برنامم خیلی در موردش تو پیجای فیتنس خوندم که برای سفت شدن شکم عااالیه البته تازه استارت بزنیم کم کم قوی تر میشن عضلات و به اون حرفه ای ک انجام میدن میرسه نباید توقع داشت فوری به اون حد برسی اما وقتی کسای دیگه تونستن مام حتما میتونیم فقط یعی وتمرین میخواد

😊
اره دیدم یادمه ی بار دکتر کرمانی گذاشته بود دیدم قبلنا🤣🤣من به اون شدت نه ولی هر روز تقریبا ۵۰بار ش ...

اره من تا حالا انجام نداده بودم ویدئو ها رو دیدم انجام دادم دیدم شدنیه حتی هر بار حس میکنی بهتر از دفعه ی قبل انجام میدی...افرین خیلی اثر داره حتما یکی از دلایلش همینه میخوام انجام بدم منم از فردا تا عید امیدوارم این ی شلی پوست شکمم سفت بشه باهاش..

😊
2738
اینا مال چیه بهار؟ ی تمرینای چاکراهی من تو ی کانال دیده بودم خیلی شبیه اوناست برا ریلکسیشن بود

آموزش تنفس عمیقه باعث آرامش و ریلکسیشن میشه در کنارش متابولیسم رو هم میبره بالا 

2706