2737
2734
من برم پی زندگی  بچه ها باز میام پیشتون😚😚

برو خواهر منم از صب تا حالا هیچکاری نکردم فقط ی کیک پختم صورتمو پاک کردم ماسک بزنم الان ۱ ساعته🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
مرده شورشونو ببرن حالا خوبه بیمارستان خصوصی رفتی  ای جانم بچم سرم زده اونم چقد حالا غر زده بهت ...

آره‌ عزیزم ‌ خیر سرشون فقط‌ دوست‌ دارن پول بگیرن‌ و وقت مردم رو تلف‌ کنن‌ هر چ‌ هم‌ آزمایش داشته‌ باشه دیگه‌ ۶ صبح زور‌ داره

سرمم‌ هم زده‌ فقط باید ببینیش‌ دستش رو تکون‌ نمیده هی میگه‌ مامان‌ بریم سریع از گلوم عکس بگرن‌ بریم؟ خونه‌ اینجا‌ چندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره‌ عزیزم ‌ خیر سرشون فقط‌ دوست‌ دارن پول بگیرن‌ و وقت مردم رو تلف‌ کنن‌ هر چ‌ هم‌ آزمایش داشته‌ با ...

واقعا که🤬

ای قربونه مو فرفری😚😚😚😚😚😚😚😚

سرشو با گوشی گرم کن تادکتره نکبتش بیاد😉

2728
وااای چ خوشگله‌ نگه‌ داشتم‌ واس آراد‌ درست‌ کنم😍😍

اره هم خوشگله هم ساده 

نیکی جونم آن شالله عمل پسری با راحتی بگذره و زودی خوب شه نگران نباش عملش سبکه قربونت 

بچه ها کیکم خیلی خدب پف کرده بود نمیدونم چرا پفش خوابید بعد ۴۸ دقیقه درشو باز کردم ها دلیلش چیه بنظرتون برا اولین باره پفه کیکم خوابیده؟

2740
خوبه که پف اش؟ولی کلا فکر کنم قالبت نسبت به حجم موادی کوچک بوده

آخه ی سوم سرش خالی بود ، و البته شکرش رو فک کنم زیاد زدم مایعش هم یکم از قبلی شل تر بود چون آردمو چند بار هی اندازه گرفتم بازم فک کنم کم شد.

باید ی قالب ساده بگیرم که بتونم کاغذ روغنی بزارم تا خوب بشه  البته یکم بزرگتر میگیرم 😊😊

آخه ی سوم سرش خالی بود ، و البته شکرش رو فک کنم زیاد زدم مایعش هم یکم از قبلی شل تر بود چون آردمو چن ...

اره قالب ساده خیلی راحت تری منکه ساده مستطیل و مربع گرفتم هم برش زدن و تو ظرف درب دار گذاشتنش راحت تره هم کاغذ روغنی گذاشتن کف اش

اره قالب ساده خیلی راحت تری منکه ساده مستطیل و مربع گرفتم هم برش زدن و تو ظرف درب دار گذاشتنش راحت ت ...

حالا من فر ندارم تو ماکرو میذارم ، حالا تولد نگین دو هفته دیگس دلم میخواد کیک خودم درس کنم با خامه تا حالا خامه کشی نکردم میخام امتحان کنم

حالا من فر ندارم تو ماکرو میذارم ، حالا تولد نگین دو هفته دیگس دلم میخواد کیک خودم درس کنم با خامه ت ...

اینکارا خیلی خوبه وقتی نتیجه کارت رو میبینی خودت خوشت میاد هم اینکه از موادت و تازگیش آدم مطمعنه