2733
2734

اینستا#  

@kongmin    

خوب مریمی اول  اینجا Instagram رو سرچ میکنی

بعدش وارد سایت اصلی میشی

بعدش اینجا اون اسم اکانت و پسوردتو ک بهت دادم وارد میکنی login  میشی

بعدش اگه مشکلی برات نبود اطلاعت سیو بشه ک بعدا نخوای بازم وارد کنی گزینه ی save info میزنی اما اگه میدونی دردسر میشه و نمیخوای سیو بشه و اگه کسی سرک بکشه نمیخوای بفهمه اکانت داری اونی ک خط کشیدم میزنی

بعدش اینو میزنی بعد دیگه کارتو انجام میدی...

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خروج.اینستا#   @kongmin     برای خارج شدنش  اینجا بالای صفحه کلیک میکنی ...

وای چقد عالی دستت درد نکنه خواهر خیلی خیلی ممنونتم😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731

پاک.کردن.تاریخچه.اینستا#  

@kongmin    

عزیزم اگرم میدونی ممکنه طرف خیلی گوشیتو زیر و رو کنه میتونی تاریخچتو هم پاک کنی ک احیانا  اگه خیلی کرمو بود و رفت سراغ  تاریخچه  هیچ گهی نتونه بخوره 

میری  اینجا رو اون سه خط بالا این گزینه  رو میزنی

بعد اینو میزنی

بعدش این

بعدش اینجا به تناسب سرچی که میکنی ممکنه اینجا  آپشنای مختلفی بیاد من کروم رو بیشتر برا نی نی سایت  میرم برا همین  برا من نی نی سایت اومده...اینجا اگه تاریخچه ای اومد ک نمیخواستی پاک بشه اون تیک ابیشو ورمیداری بعد گزینه پایین ک خط کشیدم میزنی اگرم میخوای همش پاک بشه  میذاری ابی بمونه ک همش ا

پاک بشه....دیگه تموم شد انگار نه انگار وارد شدی...

😊
سلام سلام صبح سحرخیزان بخیر بنده با ب مماخ گرفته در خدمتم فکر کنم دیروز سرما خوردم @kongmin   ...

سلام عزیزدلم خیلی مراقب خودت باش😚😚😚😚😚

انشااله قبول میشی و خیالت راحت میشه فک کنم ضعیف شدی خودتو تقویت کن😍😍😍😍😍😍😍😍

ممنون بهار جونم خیلی عالین اینا که گذاشتی حتما انجام میدم ، احساس میکنم خودمم مثل گودزیلا شدم همش میخوام همه چی مرتب باشه باور کن ی چیزی رو زمین باشه اینقد اعصابم خورد میشه هی با گودی دعوا میکنم کمال همنشین اثر کرده روم نکبت😒😒😒

ولی تمام سعیمو میکنم خیلی خودم ناراحت میشم که با گودی وقت نمیزارم صب تا عصر من دعواش میکنم نریز عصر به بعدم باباش 😔

اما دیگه نمیکنم اینکارو 😊💪

پاک.کردن.تاریخچه.اینستا#   @kongmin     عزیزم اگرم میدونی ممکنه طرف خیلی گوشی ...

فدای تو آره خودم همیشه هیستوری رو پاک میکنم ، الان چند وقته دس بگوشیم نزده ولی اعتباری بهش نیس ی دفعه موجی میشی، همیشه هم انگار میخواد مچ بگیره حرف میزنه ، ولی نمیدونه دوستاییی دارم مثل شما ماه 😚😚😚😚😚😚😚😚میزنم تو دهنش😆😆😆دیگه هرچی میخواد بگرده😊😊😊😊

خواهش میکنم عزیز  دلم😚😚😚😚 ستاد.سوزیدن.کیون.گودزیلا#   🤣🤣🤣🤣😈😈😈😈

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ستاد.سوزیدن.کیون.گودزیلا#  

آی جای نیکی خالی 😁😁😁😁

@_nikii_    خوشگلم بیا تو هشتک بزن برا حسین و عمش🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلام عزیزدلم خیلی مراقب خودت باش😚😚😚😚😚 انشااله قبول میشی و خیالت راحت میشه فک کنم ضعیف شدی خودت ...

نه قربونت بچه گناه داره برا روحیه خودتم خوبه باورکن کثیف کاری آنقدر حال میده🤣🤣🤣🤣آی ام کثیف🤣🤣🤣

نه قربونت بچه گناه داره برا روحیه خودتم خوبه باورکن کثیف کاری آنقدر حال میده🤣🤣🤣🤣آی ام کثیف🤣🤣🤣

آره بابا قبلا اینقد وسواس نبودم🤣

نگو توروخدا اتفاقا شماها خیلی هم مرتب و تمیزید چون کسایی که تو زندگیشون برنامه دارن همیشه منظم هستن😍😍😍😍😍😍😍😍

من قاطیم عزیزم 🤣🤣🤣🤣🤣

اینم جا مدادی با مدارنگیای کوچولو که گذاشتم تو برنامه دخملو ی کم بزرگ‌تر شه الانم هنو تازه شروع کردی ...

وای چقد مداد داشت دیدم هی میریزه اینور اونور همرو ریختم دور😔

2706