2737
2739
😂😂😂😂😂 از نون درست کردنش عکس بگیر  میگی شاتر‌ میشود 😂

تاپیک رو ک باز کردم  تو هم ازون غذا خیشمزه های خیک بخ بخت کن ک درست میکنی بذار تو تاپیک اشپزی نیکی😂😂😫😫😥😥😋😋☹️☹️

😊
بهار جان روغن دنبه رو چ جوری میگیری

دنبه ها رو ریز کردم چون مقدارش کم بود حسش نبود چرخ کنم و چرخ گوشت درآرم اگه مقدارش زیاد بود بهتره چرخ کنی بعد برا من حدود ۱/۵تا دو کیلو بود ی پیاز بزرگ رو درسته انداختم توش با ی سیب درسته فقط حواست باشه پیاز اون قسمت ریشه اش رو نزنی که از هم نپاشه تو دنبه ها بعد از حدود ی ساعت پیاز و سیب رو برداشتم و انداختم دور 

زیرش هم متوسط بود هر از گاهی هم ی هم زدم تا اون مونده هاش تقریبا چیپسی شد و رنگش قهوه ای و بعدش صافش کردم 

برا این مقدار من تقریبا یک کیلو کره هم گذاشتم باز شد ی کم رو گاز با حرارت کم جوشید تا آب کره کشیده شد و روغنش بمونه بعد با روغن دنبه ها مخلوط کردم که عطر و طعم بهتری بگیره

بهتره تو ظرف شیشه ای تو یخچال یا جای سرد نگه داری اگه زود مصرف نمیکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها معذرت ميخوام من يادم نبود كه نوبت منه از اونجا كه واقعا اين چالشا واقعا عادتاي خوبي هستن كه ...

ممنون عزیزدلم خیلی هم عالییییییییی😋😋😋😋😋

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731

مصور طوطی و بازرگان تمام شد، ولی عکس رو دانلود نمیکنه سایت، در آینده میفرستم، نیکی میخواست ببینه،

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2740