2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی قربونت برم مهربونم😘

😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

ببین من یکسال خودم ترشی درس کردم گودزیلا داشت میمرد میگف چرا اینقد ریختو پاشداره حالا فک کن من تمام کاراهامو کردم و هیچ کاری نبودا آشپزخونه مرتب فقط روی میز ناهارخوری پهن کرده بودم هوا بخوره بعد مخلوط کنم سرکه بریزم بزارم تو ظرف ، دیگه گف نمیخواد خیلی دردسر داره 🤣 منم از خداخواسته 🤣گشادیسم منم بخدا😆😆

حالا هرسال خالش برامون همه چی درس میکنه کودزیلا هم پولشو بهش میده از حق نگذریم بسیار عالی میشه☺

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
صدای منو از زیر پتو میشنوین به شدت گلو دردم سر کار نرفتم  دیشبم ملینه همش بیدار میشد نزاشت خوب ...

اخ اخخخ عزیزمممم😟😟ایشالا زودی خوب میشی  توصیه بهت نمیکنم  خودت استادی 😚😚

😊
سلام صبح بخیر دوستیای من😍😍

سلام صبح بخییییرررر استاااااد🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚 ببین من یکسال خودم ترشی درس کردم گودزیلا داشت میمرد میگف چرا این ...

منم اگه ایران بودم مامانم و ابر گودزیلا بهم میدادن ولی خواهر بی کسیه دیگه بعدم اینجا یک و یک و مهرام و این مارکها هست ولی من دوست ندارم چون من بیشتر گل کلم و هویج دوست دارم تو اونا همه جی پیدا میشه از خیار و فلفل دلمه بگیر برو تا کلم برگ و کلی چیز که نمیشناسم🤣

😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚 ببین من یکسال خودم ترشی درس کردم گودزیلا داشت میمرد میگف چرا این ...

نوش جونتون،اين جوري خوشمزه تره والا

منم ترشي سير مامانم ميندازه واسم الان سه تا ٥ كيلويي دارم كه يكيش هفت ساله شده😋

ترشي هم خواهرم ميفرسته واسم

خيار شورم حسين دوست نداره تقريبا حذف شده

يه هفته پيش داشتم غر ميزدم كه خسته شدم از كار خونه😁

گفت مثلا امروز چكار كردي،هر چي نگاه كردم ديدم كار خاصي نكردم 😅😅😅😅

ديگه گفتم خيار شور انداختم ،انداخته بودما اما اندازه يه شيشه رب از اين كوچيكا😁

بعدا ديدش گفت هي ميگي خيار شور انداختم خيار شور انداختم همش همينه😑😑😑😑

گفتم تو كه نميفهمي چقد زحمت داره🙁🙁

فكر كنم ٥تا يا ٦ تا خياركوچيك توي شيشه جا شد،🤣🤣🤣🤣🤣

2706