2733
2734
خببب من برنامه رو نوشتم الان تموم شد اگه میتونید از رو این پیداش کنید ی دس ممه بهتون جایزه  مید ...

به به خانوم كدبانو و زرنگ😍😍😍😍😍

شهرزاد جون واقعا چرا شاغل نيستي؟؟؟؟؟

به خدا حيفه از اين همه تلاشت استفاده نكني

ممنونم مریم جون  خیلی مواظب خودت باش که ی بار مثل من سرماخوردگی نندازتت به خودت برس

وای بهاری گودی سرماخورده صبح بردم دکتر گف ویروسه چون مشکلی نداشت فقط سرفه و عطسه و ابریزش داره.

نگین هم همینطور 🙁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمم🙁🙁ایشالا مال تو خفیف باشه و گودی هم نگیره اگه میتونی کنار دارو دمنوش آویشن  هم بگیر با ...

سلام عشقم مریض شدیم همگی صبح رفتم دکتر اومدم حالا گودی دارو نمیخوره بدبختی باید با سرنگ بدم🙁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728

تا الان هم هیچ گلطی نکردم فقط تخم کتان و لیمو رو خوردم الانم در حال خوردن شیرقهوه و شکلات تلخ ام 

تا ی کم سر حال شم و موتورم روشن شه اول بورزشم بعد هم ماسک بزارم بشینم سر درس و زندگی

غذا هم دیشب دستور خورش کرفس رو دادم میکی درست کرده برا خودش و ملینه فقط برا خودم باید سوپ خیشمزه بزارم البته با مقداری دخل و تصرف توش ی مقداری گوشت گوساله ریز شده میریزم 😜با انواع سبزیجات مخصوصا کلم ها🤣

بچه ها من تو دو روز که مریض بودم ۶۰۰گرم فکر کنم عضله سوزوندم😩😩امروز تازه بعد از خوردن شیر قهوه و تخم کتان و آب لیمو و عسل و روز دوم پری وزن کردم ۵۲/۵۰۰شدم😩😩میخوام رژیم چاقی بگیرم🤣🤣

2738
هوم كه اينطور،اينجا خونه سازماني شركت نفت كه آزادن اما از نظامياش خبر ندارم شهرزاد جون فكر كنم اينا ...

والا من دیشب که مرغ و جو پرک رو زدم با پخته ی مانکن یکی بود یا تفاوت ۵ تا ۱۰ تایی مثلا که اونم مانکن دست بالا میزنه...

😊
والا من دیشب که مرغ و جو پرک رو زدم با پخته ی مانکن یکی بود یا تفاوت ۵ تا ۱۰ تایی مثلا که اونم مانکن ...

سلام عجق جونم کرفس هر چی پخته باشه میزنه مثلا آب پز یا سرخ شده وقتی هیچی نمیزنه یعنی خام مثلا میزنه سیب زمینی که منظورش خامه ولی آب پز رو میزنه ابپز

به به خانوم كدبانو و زرنگ😍😍😍😍😍 شهرزاد جون واقعا چرا شاغل نيستي؟؟؟؟؟ به خدا حيفه از اين همه تل ...

نه خواهر من از همتون تنبل تر و جغد ترم چون تا دیری بیدارم دیگه ناهارو همون موقع تا جایی جلو میبرم که فردا دغدغه غذا نداشته باشم 😂😂

ای خواهر از خدام بوداینجا که میدونی کارای درست و حسابی باید پارتی داشته باشی اینقد خورده تو پوزم که خدا میدونه استخدامی هم که شوخی ای بیش نیست... دیگه به عضو همین عضو دارالترجمه بودن و کار فصلی و سرگرمیش و سرگرم کردن خودم با علائقم بسنده کردم که نفهمم تو دنیای واقعی چه خبره😂 تا یکم قسطامون سبک بشه ی سرمایه جور کنم ی کاری برای خودم در حد توان مالیم دست و پاکنم اگه خدا بخواد....

😊
نه خواه. من از همتون تنبل تر و جغد ترم چون تا دیری بیدارم دیگه ناهارو همون موقع تا جایی جلو میبرم که ...

شهرزاد این آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش رو شرکت نکردی؟؟ من دو تا از دختر عمه هام تو همون آزمونا قبول شدن 

بچه ها من تو دو روز که مریض بودم ۶۰۰گرم فکر کنم عضله سوزوندم😩😩امروز تازه بعد از خوردن شیر قهوه و ت ...

نه فدات عضله نبوده کاذبه احتمالا چون اشتهای زیادی نداشتی چیزی نخوردی جز سوپ گوبونش بشم☹☹بهتلی الان؟😚😚😚

😊
شهرزاد این آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش رو شرکت نکردی؟؟ من دو تا از دختر عمه هام تو همون آزمونا ق ...

چرا ولی ظرفیت رشته ها فرق داره گرایش من و برا کل خوزستان ۵ نفر میخواست اونم ۳ تا اقا دوتا خانم 😑😑این جدیده هم که هنوز ثبت نامش نیومده ببینم میخوان چ غلطی بکنن

😊
2706