2733
2734

منم ی ساعت پیش کارام تازه تموم شده بود که میکاییل رو فرستاده بودم خرید اومد گفته زنگ زدم به کیان که مشروب چی بخرم که خانمت هم بخوره گفته خانمم الکل نمیخوره منو بگی😩😩😩😩کیک ابجو درستیدی بودم مجبور شدم دوباره کیک هویچ و گردو درستیدم الان دیگه دارم نصف میشم 😩😩صبح هم باید برم سرکار 😩😩😩خروس بی محل به اینا میگن روز تعطیل نیومدن دیونه ها 

منم ی ساعت پیش کارام تازه تموم شده بود که میکاییل رو فرستاده بودم خرید اومد گفته زنگ زدم به کیان که ...

الههههههی برگردم بهار، تو چند روزه اسیر اینا شدی 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الههههههی برگردم بهار، تو چند روزه اسیر اینا شدی 

بوخودا😩هی شیطون گولم زد نگم بهش کیک ابجویه ولی گفتم میکاییل بی ابروس دروغم نمیگه اگه ی وقت ی چی بگن سریع میگه کیک ابجوس😂

2731
منم ی ساعت پیش کارام تازه تموم شده بود که میکاییل رو فرستاده بودم خرید اومد گفته زنگ زدم به کیان که ...

الهی عزیزولم  خسته نباشی گلم واقعا مهمونداری سخته ، باورت میشه من چندین ساله که مهمونی ندادم ، مثلا فقط چند نفر خودمونی مثل مامانم اینا یا جاریم که اونم غذا از بیرون گرفتم الان دوسالی هست کلا مهمون ندارم جز عید که خاله گودزیلا اومدن اونم از بیرو گرفتم چون دیر وقت شد نگهشون داشتم.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2738

امشب

موقع خواب به یکی

از کارهای خوبی که

در طول روز انجام دادی

فکر کن وبه خودت

افتخار کن

به خودت احترام بگذار

تو قدرتمندی

تو بی نظیری

تو بالاترین موجود روی زمینی

شبت خوش ای با شکوه

الهی عزیزولم  خسته نباشی گلم واقعا مهمونداری سخته ، باورت میشه من چندین ساله که مهمونی ندادم ، ...

مریم جون باز اگه شنبه یکشنبه میومدن سختم نبود میکاییل هوای ملینه رو داشت منم غذا رو میپختم ولی الان فکر کن فردا ساعت ۵میرسن من ۳/۵میرسم خونه وقتی هم میام ملینه چون از صبح ندیده منو حتی ی لحظه ببخشید دستشویی نمیزاره برم چجوری تو ۱/۵ساعت غذا بدرستم و کارام رو بکنم 🤔🤔🤔برا همین مجبور شدم همه کارام رو بکنم دیگه ولی ویکند من و میکاییل حروم شد بچم هم هیچ جا نشد ببریم این هفته

مریم جون باز اگه شنبه یکشنبه میومدن سختم نبود میکاییل هوای ملینه رو داشت منم غذا رو میپختم ولی ...

ای جونه دلم راست میگی بد موقع اومدن 🤨

خدابهت سلامتی بده خواهر خیلی خسته شدی باور کن من دیگه حوصله مهمونداری ندارم بخدا کیییونمممم گشاد شده🤣🤣🤣🤣🤣

ای جونه دلم راست میگی بد موقع اومدن 🤨 خدابهت سلامتی بده خواهر خیلی خسته شدی باور کن من دیگه حوصله ...

اتفاقا الان که میکاییل داشتم بهش میگفتم خیلی خسته شدم گفت خوب میبردیمشون بیرون ولی مریم‌جون اینجا مثل ایران نیس ببریم بیرون خیلی دوست ندارن حتی بعضی ها مخصوصا خود سوعدی ها ناراحت میشن میگن بی احترامیه

ای جونه دلم راست میگی بد موقع اومدن 🤨 خدابهت سلامتی بده خواهر خیلی خسته شدی باور کن من دیگه حوصله ...

حق داری خواهر منم خیلی گشاد شدم‌نه اینکه مهمون نداشتم هیچوقت حالا که دو روز میخوان بیان سختمه 

الان دقیقا پارسال همین موقع ها بود پسرعمه میکاییل از المان اومد دو روز موند تا الان مهمون نداشتم دیگه😂