2737
2734
@wonderwoman2019     شهرزاد جان برادرت خوبه؟؟؟؟؟ درچه حالی خانومم؟؟؟

مرسی عزیزم 😚😚بهتره خداروشکر دیشب نزدیکای ۳ خوابید..شبای قبل تا صبح  نمیخوابید یا کلا یک روز نمیخوابید 

😊
شهرزاد جون‌ خوبی  .مامان خوبه‌ . برادرت خوبه‌ .  دلمون واست تنگ شده‌ .😙😙😙 @wonderw ...

ای قربون دل همتون برم که اینقد خوب و ماهیییید😍😍😚😚😚مامانم بهتره ازون روز ک با قرص خوابیده شبی ی قرص  تو ی چیزی حل میکنم ک بخوابه یکم حالش بهتر بشه 

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرزاد جونم نیست چقد اینجا بی روحه هیچ کس نمیاد😢 @wonderwoman2019     عزیزدلم خوبی بر ...

قربونتون برم چقددد شما عزیز دلید اخه من با این همه خوبیتون بخدا خجالت میکشم خیلی دوستون دارم😚😚😚😚😍😍😍

خداروشکر  اوضاع اگه خدا کمکم کنه داره بهتر میشه..

😊
ای قربون دل همتون برم که اینقد خوب و ماهیییید😍😍😚😚😚مامانم بهتره ازون روز ک با قرص خوابیده شبی ی ...

چقد عالی 😊😊😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
قربونتون برم چقددد شما عزیز دلید اخه من با این همه خوبیتون بخدا خجالت میکشم خیلی دوستون دارم😚😚😚😚 ...

خداروشکر انشااله خدا بهت سلامتی بده وقتی تورو میبینم خدارو شکر میکنم خدا بهم دختر داده انشااله مثل تو باشن

برادرت بهتره عزیزم😘

اره دیشب ساعت ۳ خوابید ی ۵_۶ساعت خیلی ارومتره...نوبتشم افتاد جلوتر خواهر دوستم تو همون کلینیک ک دکترش هست منشیه صحبت کرده بود گفته بود که حالش وخیمه اونم گفته  بود ۳۱ مرداد بیاد تا اخر وقت هرکاری کردم بین مریض ردش میکنم...

😊
خداروشکر انشااله خدا بهت سلامتی بده وقتی تورو میبینم خدارو شکر میکنم خدا بهم دختر داده انشااله مثل ت ...

واقعا دختر نعمته منم همیشه دوست داشتم دو تا دختر داشته باشم ولی آنقدر سر بارداری و بعدش اذیت شدم که به یکی بسنده کردم😂

2740
اره دیشب ساعت ۳ خوابید ی ۵_۶ساعت خیلی ارومتره...نوبتشم افتاد جلوتر خواهر دوستم تو همون کلینیک ک دکتر ...

خداروهزار بار شکر چقدر خوب شد رفتی چقدر مامانت خوشبخته تو رو داره😘

خداروشکر انشااله خدا بهت سلامتی بده وقتی تورو میبینم خدارو شکر میکنم خدا بهم دختر داده انشااله مثل ت ...

مرسی دوست نازنینم ایشالا تنتون سالم و خدا دخترای خوبتو حفظ کنه  مطمئنم خیلی خیلی بچه های خوبی برات میشن چون زیر دست تو بزرگ میشن مهربون😍😍😍😍

😊
واقعا دختر نعمته منم همیشه دوست داشتم دو تا دختر داشته باشم ولی آنقدر سر بارداری و بعدش اذیت شدم که ...

همین یه دونشم کافیه 😘😘😘😘😘

مشخصه ملینه جای چندتا دختره برات😁😁😁😁

مرسی دوست نازنینم ایشالا تنتون سالم و خدا دخترای خوبتو حفظ کنه  مطمئنم خیلی خیلی بچه های خوبی ب ...

فدای مهربونیت😚😚😚😚😚😚😚😚😚

باید دعا کنم مثل تو با مسولیت و دلسوز باشن

ی دنیا ممنونتونم دوستای واقعی من😚😚😚😚😚

الهیی که همیشه  دلتون خوش و تنتون سالم باشه 

واقعا منو شرمنده ی مهربونی و رفاقتتون کردید😚😚😚😚

ببخشید که این روزا  مجبورم کمتر بهتون سر بزنم خدا حفظتون کنه😍😍😍😍

😊
ی دنیا ممنونتونم دوستای واقعی من😚😚😚😚😚 الهیی که همیشه  دلتون خوش و تنتون سالم باشه  ...

اشکالی نداره دوست خوشگل و دوست داشتنیه من،

همین که اوضاع اونجا داره بهتر میشه ما خییییلی خوشحالیم، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم