2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ميگما من واسه خودم يه برنامه ريختم به نظرتون انجامش كار درستيه يا نه؟؟؟؟؟ مثلا يه روز تو هفته ب ...

غیر از اون ی روز لبنیات به نظرم  بقیش خوبه 🤔بجاش میتونی دو روز در هفته ۳ سهم لبنیات بخوری ..

😊
2728
غیر از اون ی روز لبنیات به نظرم  بقیش خوبه 🤔بجاش میتونی دو روز در هفته ۳ سهم لبنیات بخوری ..

سلام خوشگلم خوبی خوشی 😍😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2738

راستی شهرزاد جونم اگر رفتم باشگاه به مربیه بگم با من سنگین تر کارکنه؟ چون ما یکساله ورزش داشتیم بدنم عادت داره به ورزش اینم همون ورزشایی که به بقیه میده به منم میده به پیرزنا هم همینو میده 🤣

باور کن بیشتر سن بالاها میان باشگاه اینقد شیکو پیکن که نگو اصلا هم چاقی ندارن 😒😒

منم با اونا برنامه میده .

البته بگم بعضی هام برنامه خصوصی دارن که پوله بیشتری دادن ولی من نمیخوام بیشتر پول بدم . اگر این ماهم سایزم تغیره خاصی نداشت نمیرم چون با برنامه ای که تو خونه داریم زیاد فرقی نداره فقط وزنه هاش سنگین تر میشه .

راستی شهرزاد جونم اگر رفتم باشگاه به مربیه بگم با من سنگین تر کارکنه؟ چون ما یکساله ورزش داشتیم بدنم ...

اره به نظرم  حتما بهش بگو براشم توضیح بده که هم قبلا ورزش میکردی و باشگاه رفتی  هم این مدت تو خونه..قشنگ روشنش کن که حداقل با این سختی میری و هزینه میکنی نتیجه ی دلخواهتو بگیری عزیز دلم

😊
اره به نظرم  حتما بهش بگو براشم توضیح بده که هم قبلا ورزش میکردی و باشگاه رفتی  هم این مدت ...

باشه قربونت برم قبل گفتم بهش ولی نمیدونم چرا گوش نداد.

آره بابا اگر اینجوری باشه که نمیرم دیگه فایده نداره برام

باشه قربونت برم قبل گفتم بهش ولی نمیدونم چرا گوش نداد. آره بابا اگر اینجوری باشه که نمیرم دیگه فاید ...

اینا فک میکنن از دماغ فیل افتادن فقطم کار خودشون درسته محل به حرف آدم نمیدن...به قول  نیکی میگفت هر مربی تز خودشو میده فک میکنه کارش درسته ولی خودمون دیگه امتحان کردیم رو بدن خودمون دیدیم چی اثر داره چی نداره....ادم هرچیم حالیش باشه تو ی زمینه ای علم اینقد هر روز داره چیزای جدید  کشف میکنه ک وقتی تحقیق میکنی میبینی ی چیزی ک ی عمری فک کردی درسته حالا معلوم شده  جواب نمیده آدم باید پذیرا باشه ک عوضش کنه ....

😊
2706