2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برنامه ورزشی رو هم ی ماهه کن چون تا ی ماه که بدن عادت نمیکنه بعد از ی ماه باز تغییر بدیم

باش هفته ای دیگه مال شنبه رو هم مینویسم که همش توی پست  باشه ک دیگه ثابت باشه تا ۴ تیر 

😊
2740

بچه ها، یه کم سها رو صدا بزنید، بچه میاد خوشحال بشه

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

سلام عشقای من ببخشید نبودم مادرو پدرم اومده بودن خونم تا رفتن شام خانواده رو دادم الانن منتظرم شبکه پویا لالایی بخونه گودی ببرم بخوابونم.

برم صفه های قبلو بخونم😉

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام عشقای من ببخشید نبودم مادرو پدرم اومده بودن خونم تا رفتن شام خانواده رو دادم الانن منتظرم شبکه ...

خسته نباشی من الان گودیم خوابید دوباره بیدار نشه صلبات 🤣جرات ندارم از رو پام بزارمش پایین🤣🤣🤣

بچه ها، یه کم سها رو صدا بزنید، بچه میاد خوشحال بشه

اصن فک کنم وقت نمییییکنه سایتو باز کنه ک ببینه صداش کردیم...مومونیش منم یادش میافتم گاهی اما صداش نکردم چون میترسم بیاد تو حال و هوای رژیم بعد تو شرایطی باشه که نتونه رعایت کنه بدتر بهم بریزه اخرین بازی ک اومد تو تاپیک همچنان  گرفتار بود بنده خدا...گفت رژیم رو رعایت میکنم اما نمیرسم ورزشا رو انجام بدم...دیگه بعد اون خبر ندارم ازش منم..ایشالا زودی کار و بارش اوکی بشه  برگرده ☹☹

گاهی وقتا ادم تو ی موقعیتایی نمیدونه چیکار کنه ک اوضاع  بدتر نشه...

😊