2737
2739
عنوان

امیر علیم امروز صبح رفت پیش خدا...................

| مشاهده متن کامل بحث + 5289 بازدید | 82 پست
چی بگم جز تاسف و احساس همدری...خیلی ناراحت کنندس.......

منم این حسو تجربه کردم اما بچه من خیلی کوچیک تر بود ولی حس یه مادرو داشتم و میتونم تا حدودی درکت کنم.....زمان ..فقط گذشت زمان بهت کمک میکنه عزیزم آرووم باش قرآن بخون با خدا حرف بزن حتی شده گریه کن تا جایی که میتونی این حق توست باید خالی بشی و کسی نباید جلوتو بگیره حرف بزن با دوستات و تنها نمون به آینده امیدوار باش و دلت روشن باشه که خدا بازم بهت نی نی میده و ایندفعه همه چی خوب پیش میره منم اینطوری آروم گرفتم
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تمام وجود درکت میکنم چون داغم تازه است دختر من هم دو ماهه رفته و من دارم مثل روز اول میسوزم واقعا سخته.اینقدر سخت که هیچ جمله ای نمیتونه حال ادم رو نشون بده.کاش قسمت هیچ کس نمیشد.داغ وحشتناکیه.جگر گوشه ادم که باهاش انس گرفتی بره و تو باشی.من به اینکه فکر میکنم اروم میشم. یه روزی بچه هامون رو میبینیم و بغل میکنیم.یه روزی بهشون دوباره میرسیم.حتما
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
2728
با تمام پستات اشک ریختم. منم 1 ماهه دخترکمو از دست دادم. هفته 27 بودم. خیلی سخته. خیلی.
بمیرم برات به خاطر اون نیم ساعتی که از خدا میخواستی برات نگهش داره.
انشالله دلت به زودی شاد بشه. با تمام وجودم برات دعا میکنم.
اگه دوست داشتی اینجا سر بزن. همه اعضای این کلوپ هم دردند و میتونند تسکینت بدن.
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=15433
سلام
منم درکت می کنم
من 15 آذر نی نی 33 هفتمو از دست دادم
خیلی سخته اما حکمت خداست
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین
من چهار سال پیش دخترم رو تو هفته 30 بارداری به علت زایمان زودرس از دست دادم

داشتم دیوونه میشدم رسما

خیلییییی سخت بود

ولی دو سال بعدش خدا یه پسر صحیح و سالم بهم داد که چند روز پیش تولد یک سالگیش بود

رنگ و بوی خونمون با وجود یه بچه دیگه واقعا عوض شد
الهی بمیرم برات،من با اینکه نی نیمو تو هفته 8 از دست دادم،ولی میفهمم چی میگی...تو همون یه ماهی که فهمیدم تو شکممه،کلی باهاش انس گرفته بودم،هـــــــی چه میشه کرد.............منم الان تو استراحتم واسه اقدام،اگه خدا بخواد!
2738