2737
2739
عنوان

این قسمت : جاری حسود 🧐

873 بازدید | 95 پست

سلام به جاری دارم ماااه 

اولا دیر میاد خونمون کمکی کاری که  نمیکنه البته میدونم وظیفش نیس... 

بعدم دیشب چای ریختم اوردم جلو همه برمیگرده میگه من میرم چای مو عوض کنم مادرشوهرمم گفت چرا دهنشو کج کرد جلوهمه  گفت مو  توشه!!   

اصلا هم بهم تبریک نگفت بخاطر بارداریم ☹️

ظرف میوه و دولا شدم جلوش تعارف میکنم محکم گوششو میگیره میکشه با حرص پایین شیطونه میگه ظرفو ول کنم روش تا حالش جا بیاد اا 😒

اخرم جلو مادرشوهرم میگه چرا تو مرغ هویج ریختی شیرینش میکنی چرا برنجتو خیس دادی برنجت شفته شده چرا اینجوری چرا اونجوری 

اخرم دو تا لیوان شست کشید کنار درصورتی که من میرم خونشون همه ظرفا تا قابلمه ها رومیشورم تا اخرم دستمال میکشم میذاره سرجاش 😢

خدا هممونو به راه راست هدایت کنه 

ايشون مريض تشريف داره

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشون حسود نیست کلا اخلاق و تربیت نداره.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2738

زنيكه عقده ايي چرا خوب ميري خونش كار ميكني آخه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

میری خونش نشور مگه وظیفته ؟؟؟؟؟ 

جاری من تو دوران نامزدی خودمون رو راحت کرد میخواستم ظرف بشورم گفت عزیزم نشور که منم اومدم خونه تو نشورم منم راحت در حد یه پهن کردن سفره و دوتا قاشق اوردن کمک میکنیم

2706