2737
2734

سلام به مامان هاى عزيز

با توجه به تاپيك هاى قبلى ( لطفا قبلى ها رو بخونيد ) من اومدم با يه تلنگر جديد 😊

نوع رفتار و برخورد ، صبر و حوصله ، أدب و احترام ، توجه و ... در برابر بچه ها تون طورى هست كه اگه جاتون با أونا عوض ميشد از مادر بودن خودتون احساس رضايت كنيد 

اگه بله كه تبريك ميگم بهتون و ادامه بديد كه آينده ى أمن و خوب كودكان در دست ماست 

اگه نه تلاش كنيد و ياد بگيريد 

يادمون نره كه : ( هر كارى كه بچه ها انجام ميدن براى شناخت اين دنياست ، براى تجربه كردن اونا رو تنبيه بدنى و كلامى نكنيم ) 

آزارگر نباشيم 

دوستتون دارم دوباره ميام 🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهی نخواهی تو نوجوانی بچه ها جامون باهاشون عوض میشه . وقتی قدرت و استقلال بیشتری پیدا کنن و بزرگتر بشن همون رفتارهایی که تو کودکی باهاشون داشتیم رو بهمون برمیگردونن

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
آفرين عزيزم  من گاهى براى مشاوره ميام هر سؤالى دارى بپرس  موفق باشى

مرسی،سوالم اینه که من همش حس میکنم بیشترباید دخترم بغل کنم وعذاب وجدان دارم ویازده ماهشه تاپنج ماهگیش که خیلی کم واقعا بغلش کردم چون اون حس عمیق مادری رو نداشتم ولی الانم راستش اونقدر انرژی ندارم دائم باهاش مشغول باشم ومادرم وشوهرم مدام میگن که به بچه کم توجهی

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2738