2737
2734
عنوان

خوزستان

313 بازدید | 35 پست

سلام دوستان من تازه واردم ما شمال زندگی میکنیم قبلا اصفهان هم زندگی کردم ب خاطر شرایط شغل شوهرم باید ۲ سال بریم خوزستان من خودم رادیولوژی کار میکنم توی بیمارستان خصوصی کسی هست بتونه بهم کمک کنه که اوضاع کار خودم تو خوزستان چطوریه ؟من تاحالا خوزستان نرفتم .

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شمال بودی خوزستان از گرما ک جهنمه

هواشم زیاد سالم نیس همش خاک و ریز گرده

رسیدگی بهشون هم کمه 

ولی آدمای خوبی داره

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

شرایط کارت رو خوت باید مشخص کنی عزیزم؟الان از ما چی میخوای؟برات توی بیمارستان کار پیدا کنیم؟

در مورد مردم و فرهنگش میتونم واست توضیح بدم اما کار پیدا کردن با خودت هست دیگه

اصلا کدوم شهر میخوای بیای؟

[QUOTE=88445587]من اهل اونجام ولي اونجا زندگي نميكنم اگر سوالتون مربوط به كارتون هست بگيد چه شهري ميخوايد بريد؟ ...[/QUOTE

هنوز مشخص نشده که کدوم شهر قراره بریم شنیدم اوضاع کارمون اونجا خوبه و بیکار نمیمونیم درسته ؟چه خوب که اینجایی❤

ما خودمون شمالی هستیم اصالتا ولی خودم اصفهان به دنیا اومدم ...کدوم شهراش از لحاظ امکانات بهترن ؟

فقط اهواز خوبه

بقیش شهرستان معمولی هست،با امکانات معمولی

فرهنگ و برخورد و همه چیز مردم عالیه

اما گرمارو میتونی تحمل کنی؟

الان کولر روشنه و ما تقریبا تا برج هشت خوته نشین هستیم و بیرون رفتنمون در حد رستوران گردی و پاساژ گردی هست،

منطقه خوب هم کیانپارس هست که دسترسی داره به دوتا بیمارستان خصوصی خوب

[QUOTE=88445587]من اهل اونجام ولي اونجا زندگي نميكنم اگر سوالتون مربوط به كارتون هست بگيد چه شهري مي ...

بله من و دوستام كه اصلا بيكار نمونديم همه سر كارن الان البته من الان اونجا نيستم اما براي كار نگران نباش 

شرایط کارت رو خوت باید مشخص کنی عزیزم؟الان از ما چی میخوای؟برات توی بیمارستان کار پیدا کنیم؟ در مور ...

نه😄میخوام هر کسی که تونست بهم یه دیدی کلا درباره ی شرایط کاری بیمارستان ها و مراکز درمانی بده ...مردمش چجورین فرهنگشون چطوره ؟

2706