2737
2739
عنوان

تعویض دریچه قلب میترال

544 بازدید | 4 پست

سلام خانوماکسی تو نی نی سایت هست که دریچه قلبشو تعویض کرده وبعد ها با مشکل دندون درد مواجه شده ،وباید حتمن دندونش کشیده شه ،دکتر مادرم خیلی پروسع واسه کشیدن دندون درد به مامانم گفته که از پنج روز قبل قرص وارفارین واسپرین قطع بشه ،از شکم امپول زده بشه وچیزای دیگه که خون دندون کشیده شده بند بیاد،اینجا هستن کسایی که خودشون یا اطرافیانشون با این مشکل مواجع شده باشن ،چیکار کردین لطفن کمک کنین ،از تجربیاتتون بگین ،ما خیلی نگرانیم😔

اره مامانه من

ب حرف دکترتون گوش کنید چون یهو میفته روخونریزی و هررررکاری کنن خونش بند نمیاد

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
اره مامانه من ب حرف دکترتون گوش کنید چون یهو میفته روخونریزی و هررررکاری کنن خونش بند نمیاد

مادرشما کی عمل کردن ،میشه توضیح بدین واسه دندون کشیدن چیکار کردن ،بعد کشیدن دندون به مشکل برنخوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشما کی عمل کردن ،میشه توضیح بدین واسه دندون کشیدن چیکار کردن ،بعد کشیدن دندون به مشکل برنخوردن

مادرم یکسالوخوردی میشه

نمیدونم واس دندونش چیکارکرد ولی فک کنم بهش گفته بودن بیاچندروز توهمون بیمارستانه بستری شوتحت نظرخودمون دندونو بکش

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه
2728
مادرم یکسالوخوردی میشه نمیدونم واس دندونش چیکارکرد ولی فک کنم بهش گفته بودن بیاچندروز توهمون بیمارس ...

مادرم بیمارستان میلاد عمل کرده اونم یکسال وخورده ای میشع ،لعنتیا باید اصلن میگفتن دندون خراب داری پر نکن ،عصب کشی نکن ،از ریشه بکن بره تا بدها به مشکل برنخوری ،دکترش گفته تو کلینیک بکش ببر این امپولارو برات بزنن