2737
2739
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289824 بازدید | 1892 پست

وقتی کیمیاگری رو بلد باشید، در هیچ رابطه ای ریجکت نخواهید شد

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.

فقط یه نفره که پوست تنش به پوست تن تو میخوره

تنها یه نفره که بوی تن تو رو دوست داره

فقط یه نفره که نمیتونه تو چشمات دائم زل بزنه و از شدت جاذبه، پناه میاره تو بغلت

فقط یه نفره که میگه بغل ات امن ترین جای دنیاست

فقط یه نفره که بعد از س ک س میگه تو قدرتمندترین مرد دنیایی یا س ک س ی ترین زن دنیا

فقط یه نفره که نمیتونه و دلش نمیاد که خداحافظی کنه و بره خونش

و در آخر...

تنها یه نفره که دوست داره یواشکی و وقتی حواس ات نیست، نگاهت کنه

اگر اون یه نفر رو داری، سفت بچسب بهش و اگر نداری، سخت به دنبالش بگرد

زندگی بدون این یه نفر ...

پوچ، عبث و بی معنی است

شک نکن

#مهرداداقاجانی #همسر #پارتنر #روانشناسی_رابطه

@Mehrdad_Aghajani

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

برای لذت بردن از یک رابطه ی جنسی باید تمرکز را بر احساسات و لذت بردن در لحظه قرار داد.

کاری که آفرودیت در آن استاد است

2728
نمیدونم چه جوری حرف بزنم دیشب تا صبح بیدار بودم فکر میکردم انقدر عاشقمه که ....

هیچ مردی اونقدر عاشق نیس 

هیچ مردی 

یا گذشتشون کثیفه یا حالشون یا آینده 

تو پیری هم کثیفن یه لحظه از هوسشون دست برنمیدارن 

زن ها به دو دسته ی مستقل و وابسته تقسیم بندی می شوند

زنان مستقل نیازی به مرد برای رابطه و ازدواج ندارند اما زنان وابسته به شدت نیازمند به وجود یک مرد در زندگی خود هستند

در این میان یک مدل زن وجود دارد که هم وابسته است و هم مستقل

در عین مستقل بودن میتواند وابسته باشد و در عین وابستگی میتواند مستقل عمل کند

و آن زن موجودی است کیمیاگر

و چیزی نیست جز آفرودیت

#مهردادآقاجانی

@Mehrdad_Aghajani

مهم نیست که چه چیزی برای پارتنرتون یا همسرتون به عنوان کادو می خرید

مهم همون عمله

یعنی من به یاد تو بودم و رفتم و وقت گذاشتم و برای تو یک کادو گرفتم

حالا فرقی نمی کنه که اون کادو چی باشه

می تونید یک درخت رو به اسم پارتنرتون بزارید و بگید که این درخت مال تو هست

یا یک ستاره رو به نامش بزنید

فکر نکنید که این کار خیلی لوسه

نه

فانتزی قشنگی از آب در خواهد آمد

از خرید گل هیچ وقت غافل نشید

اثر معجزه آسایی در رابطه تون ایجاد خواهد کرد

کادوهای دست ساز و ساخته ی دست خودتون هم که جای خودش رو داره

#مهردادآقاجانی

@Mehrdad_Aghajani

2738
وقتی در رابطه هاتون این اتفاق می افته که طرف مقابل موندنی نیست، نشانگر اینه که شما مشکل دارید و باید ...

ینی چی یعنی میخوای بگی مرد هرزه نداریم مرد هوس باز نداریم ...اصلا ربطی نداره کسی که خیانت میکنه قبل خیانتش تلاش برای درست کردن زندگیش میکنه اگه واقعا عرضه داشته باشه چه مرد چه زن...طرف مقابلش هرچقدم بد باشه باید تلاش کنه حل کنه مشکلشو،،اون هایی که بی عرضه ان و نمیتونن حلش کنن خیانت میکنن...مرد اونه که منو همونجوری که هستم دوست داشته باشه نه اونجوری که خودش میخواد...

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

زنان از زنانگی تهی

این کله همش تو کتابه

نه به خودش می رسه

نه آرایشی می کنه

نه مهمونی ای می ره

نه به پسری نگاه می کنه

نه بلده که چیکار کنه که جذاب باشه

نه اصن دلش می خواد که جذاب باشه

هیچیه هیچی

صرفا تک بعدی زندگی می کنه

برای خودش

برای دل خودش

بعد ۳۲ سالش شده، نه بلده رابطه برقرار کنه با پسر، نه دلش می خواد و نه هیچ گزینه ی دیگه ای

حالش به هم می خوره از پسرا

و در صدد حال گیری از کلیه ی پسرا

معطوف شده به کار و درس خوندن صرف

که اایشالا دکتراش رو هم بگیره و بهش بگن خانم دکتر

این شد زندگی؟

#مهردادآقاجانی

@Mehrdad_Aghajani

برای پارتنرتون وقت بزارید

باهاش حرف بزنید

به حرفاش گوش بدید

بهش توجه کنید

نذارید کار به جایی بکشه که حرفاشو واسه دیگران بزنه

اون وقته که ناخواسته پای اطرافیان و دخالتاشون تووی رابطه ی شما باز میشه

#مهردادآقاجانی

@Mehrdad_Aghajani

شب نبود خونه  نمیدونست هنوز تلگرامشو دارم همزمان داشت با من چت میکرد با اینم چت میکرد

خیانت کرده .شوهر منم همینجوری بود .حساس چیه فاسدن اسمشو رو ما زنا میزارن که حساسی خاک عالم تو سرشون کنن .قبول میکنن تو هم چت کن مثل اون ببین قبول میکنه گیس نمیزاره رو سرت .ببخشید تند بود حرفام یاد خودم افتادم😤😤😤 

2706