2737
2739
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289823 بازدید | 1892 پست
نمیدونم چه جوری حرف بزنم دیشب تا صبح بیدار بودم فکر میکردم انقدر عاشقمه که ....

ببین اصلا خیانت نیست ولی از طرف مقابل هر کی هست خوشش میاد و دوست داره باهاش گپ بزنه من خودم پیش اومده باهام اینجوری گپ بزنن  واقعا هیچی بینمون نیست ولی من خوب میدونم اگر پا بدم اونها بدشون نمیاد باهام صمیمی تر بشن برا همین خیلی هواسم هست و فاصله را حفظ میکنم 

حالا شوهرت یا بهش حس داره یا کلا اهل مخ زنیه ولی بازم مطمینا خیانت محسوب نمیشه چون مشخصه خانمه هنوز باهاش خیلی راحت نیست

ولی بشدت با همسرت برخورد کن و خط قرمزهاتو مشخص کن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردی ک خائن باشه لوند ترین زن دنیارم داشته باشه خیانتش بجاعه

برای جسم و روحتون ارزش قائل بشین

زنا و دخترای ما میرن هزار جور پروتز و کوفت و زهرمار میکنن و سلامتیشونو ب خطر میندازن ک شوهرشونو راضی نگه دارن 

چهار تا کتاب بخونین، استقلال مالی داشته باشین، کار کنید و در کنارش ب خودتون و تناسب اندامتون با ورزش برسید

جذاب‌ترین زن دنیام ک باشید ممکنه خیانت ببینید 

مرد هرزه لیاقتش دختر هرزست

زندگیتو بکن اگ شوهرت رف با یکی دیگه نگو من چی کم گذاشتم 

اون لیاقت خانوم خوب و فرشته ای مث تورو نداشت 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها اومد محل کارم

باهام حرف زد

مدام منو بوسید 

گفت غلط کردم

گفت تو از سرمم زیادی

گفت همینجوری حرف زدم برای خنده و تفریح هیچ حسی نبود

بعد گفتم فکر میکنی دلیل منطقیش چی بود ساکت شد

من دلم شکسته

بعد دیگه همکارم زنگ زد گفت بیا کار پیش اومده

من تند برگشتم

2731

شمارابطتون باهم خوبه

قضیه این دختره هم میتونه چندان مهم نباشه

اگه اهل پنهون کاری یاروابط کثیف عمیق بود نمیزاش بفهمی.

مسله بنظرم بزرگد نیس

پس شمام بزرگش نکن..... حرفای اینجا رو رهاکن، که گفتن آی بزن بترکون و ال و بل کن....این بنظرم تو کیس شما صدق نکنه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
مردی ک خائن باشه لوند ترین زن دنیارم داشته باشه خیانتش بجاعه برای جسم و روحتون ارزش قائل بشین زنا ...

من هم قیافم خوبه

هم استقلال مالی دارم

هم تحصیل کردم

هم کلی لوندی میکنم

نمیخوام تعریف کنم

اما همه اینو بهم میگن

قنی این اتفاق افتاد فقط شکستم

من وقتی فهمیدم که اینقدر خیانتکاره اول گفتم طلاق با وجودی که میدونم هیشکی پشتم نیست و بعد طلاق باید ...

نمیتونه مهریه رو نده.

درخواست طلاق نده. مهریه رو بذار اجرا. آشناهاش نمیتونن کاری کنن عزیزم. مهریه ات ثبت شده. فقط میتونن این پروسه رو طولانی تر کنن. همین. ممکنه سه چهار سال طول بکشه. زن هم نمیتونه رسمی بدون اجازه ی شما بگیره، باید شما اجازه بدی، که میگی باید طلاقم بده تا اجازه بدم، در اینصورت مهریه ات هم میتونی بگیری.

2738
یه جای کار میلنگه

جاییی از کار نمیلنگه بنده خدا انقد دوسش داره ک نمیتونه باور کنه خیانتشوو..........

به همدیگه زخم نزنیم

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
من هم قیافم خوبه هم استقلال مالی دارم هم تحصیل کردم هم کلی لوندی میکنم نمیخوام تعریف کنم اما هم ...

مخاطبم تو نبود عزیزم 

اونایی بود ک فقط میگن لوند باشین تا شوهرتون از دستتون نپره

ایشالا آرامش ب دلت برگرده 

بهش اعتماد کن شاید واقعا پشیمونه و دیگه سراغ این چیزا نمیره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بچه ها اومد محل کارم باهام حرف زد مدام منو بوسید  گفت غلط کردم گفت تو از سرمم زیادی گفت هم ...

بیادیدی گفتم

حالا میگن بزن بکشش

من حس ششم خیلی قوی دارم

از راه دورم حتی برخی مسایلو میفهمم

تازه هنوز ص۱۹ بودم و خیلی ازتون نمیدونستم درکل

اما حدس و حرفم درست بود

این چت  برا شوهرت مهم نبوده، مسخره بازی بوده ، تو براش اولویتی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بالاسر قبری گریه کنید که توش مرده ای باشه عزیزانم ....

2706