2737
2739
عنوان

بچه ها واستون پیش اومده، احساس کنید همسرتون رو دوست ندارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 175 پست
قربونت. ممنونم بابت آرامشی که دادی. برم تا فردا اخراجم نکردن. شبت قشنگ عزیزم.    

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم شبت بخیر عزیزم مواظب خودت باش دنیا خیلی قشنگ و کوتاهه ازش لذت ببر    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیاسان رفتی جدیدا امضایه باحال نمیذاری    

آره حس و حالش نیست خواهر 😂

امضای باحال گذاشتنی هی چپ و راست ریپلای میکنن و میخندن 😁 منم باید جوابشونو بدم 😁 خیلی وقتمو میگیره 😂 ب غنی سازی اورانیوم نمیرسم 😆

(    )
2728
آره حس و حالش نیست خواهر 😂 امضای باحال گذاشتنی هی چپ و راست ریپلای میکنن و میخندن 😁 منم باید جواب ...

ولی  من کلی با امضاهات میخندم اون مادر قهوه رو برا همسرم فرستادم میگفت اولش فکر کردم بهم فحش دادی  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2740
نه به خدا ادا نبود کاملا حالم بد شد خودشم فهمید ولی محل نداد

چی بگم،من این مدلیشو دیگه ندیده بودم،

این مادرا چی یادپسراشون میدن پس،فقط میگن بیاواست زن بگیریم واسه......

ای بابا خدا کمکت کنه....منم خیلی وقتا دلم از شوهرم میگیره آخه بداخلاقه دست بزن داره اما ادعا میکنه ک ...

ن بابا شوهره من بنده خدا این اخلاقارو اصلا نداره.من ب خانوادم خیلی وابستم شاید علتش اینه

اخی عزیز دلم چطوری تحمل میکنی😔

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒