2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا ؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭 ۲۶

بله عزیزم برای سن شما کمه،و این عدد ۱/۳لب مرزه،اصولا میگن زیر یک یعنی بد،برای بارداری این عدد بین ۲/۵الی ۳/۵باشه عالیه .متاسفانه احتمالا شما در سن پایین یائسه بشید در آینده منظورم زیر ۴۰ سالگیه،اما ناامید نشید با همین عدد هم میشه باردار شد طبیعی چون هنوز زیر یک نرسیده ،فقط یه سوال سونوی فولیکول دکتر برات ننوشته؟

بله عزیزم برای سن شما کمه،و این عدد ۱/۳لب مرزه،اصولا میگن زیر یک یعنی بد،برای بارداری این عدد بین ۲/ ...

برای ۱۳ ام پریودیم نوشته

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2738
بله عزیزم برای سن شما کمه،و این عدد ۱/۳لب مرزه،اصولا میگن زیر یک یعنی بد،برای بارداری این عدد بین ۲/ ...

یک ساله اقدامم

شیش ماهه دارم دارو میخورم

گلوکوفاژ و لتروزول 

آمپول اچ ام جی هم این دفعه دکتر برام نوشته

من با ۰/۸ سن سی سال با دو سال اقدام طبیعی باردار شدم قرار بود همون ماه برم تو سیکل آی وی اف خدا بز ...

مرسی عزیزم اومدی

پیام های این مدلی میخونم دلم گرم میشه

توکل به خدا

انگار تو این دوره زمونه بچه داشتن شده مثل معجزه

سونوگرافیت معلوم میشه،اگه اندازه فولیکولت خوب باشه همه چی حله.به ویژه که دارو مصرف میکنی.نگران نباش ...

ماه های قبل رفتم فولیکول هام خوب بود

۱۴-۱۵-۱۸-۲۰

این که عالیه.پس چرا نمیشه؟؟؟؟شوهرت مشکل نداره؟

واقعا نمیدونم،حتی سه ماه ۱۳ پریودی رفتم سونو ،دو تا فولیکول چروکیده داشتم که دکتر گفت یعنی تخمک هاش آزاد شده به موقع،اون ماه آمپول هم نزده بودم.

گفتم به دکتر نیازی هست شوهرم آزمایش بده؟ گفت نه فعلا

با توجه به ای ام اچ پایین خودم،میترسم دیر بشه

برای این ماه آمپول اچ ام جی برام نوشته دکتر

2706