2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

قشنگه استارتر

بدوز 

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

بچه ها من یکساله با پسرعمه یکی از دوستام دوست شدم ما رابطه عاشقانه ای داشتیم  ولی یکی ازدوستامو دیدم با پسر داییش ازدواج کرده خیلی هم خوشبخت به هرحال بیشتر دختران به قصد ازدواج وارد رابطه میشن خلاصه ی روز دوس پسرم گفت چجوری بهت ثابت کنم خیلی دوست دارم منم گفتم هروقت به هم رسیدیم ثابت میشه اونم قبلا گفته بود بعد سربازی میاد خاستگاری منم راستش دوس ندارم دوس پسر داشته باشم دوس دارم زود تر با کسی ک دوسش دارم ازدواج کنم اون وقتی گفتم وقتی به هم رسیدیم ثابت میشه گفت دوسال دیگع که سربازی م تمام شد میام منم اصلا دوس ندارم دراین رابطه اسرار کنم چون شنیدم اصلا نباید پسرو تحمیل به ازدواج کرد الا چون فهمیدم حالا نمیخوات ازدواج کنه سه روزه بهش گفتم پیام نده ما بدرد هم نمیخوریم اونم گفت بعد یکسال فهمیدی بدرد هم نمیخوریم ک بهت وابسته شدم بگید چکار کنم بچه ها من ۱۸سالمع اون۲۰

2706