2737
2734
عنوان

احتمال باردار شدن

92 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من چون مراسم ازدواجم بود و زمانش توی مراسم بود از قرص ال دی استفاده کردم و متاسفانه تو همون هفته ی اول رابطه ی بدون پیشگیری داشتم بعد اینکه متوجه شدم 2 تا قرص اچ دی خوردم و 12 ساعت بعدش دوباره دو تای دیگه.... الان 5 روزه که قرص ها رو قطع کردم اما هنوز پریود نشدم.... دیروز هم مقدار زیادی زعفران دم کرده خوردم اما هنوز هیچ تاثیری ندیدم.... آیا امکانش هست که باردار باشم؟ 

آره من دقیقا همون شب اول حامله شدم دقیقا مث شما یکی دوهفته بود قرص میخوردم و دقیقا مثه شما صب روز بعده عروسی دوتا قرص اورژانسی خوردم .... و دقیقا مث شما خونریزی نکردم و الان پسرم پنج ماهشه الان تو تختش خوابیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من دقیقا همون شب اول حامله شدم دقیقا مث شما یکی دوهفته بود قرص میخوردم و دقیقا مثه شما صب روز بع ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم.... برا من مقدور نیست فعلا بچه دار شم  تازه ازدواج کردم

2731
چه مدت قرص خورده بودی؟آیا منظم خوردی؟دوتا اچ دی اول رو چه مدت بعد رابطه مصرف کردی؟

تازه روز چهارم بود که میخوردم ولی همیشه سر ساعت 

فک کنم دو ساعت بعد از رابطه دو تا خوردم بعد از 12 ساعت دوتای دیگه

خدا حفظش کنه برات عزیزم.... برا من مقدور نیست فعلا بچه دار شم  تازه ازدواج کردم

منم اصلاااااااا نمیخاستم فعلا بچه دار شم اما خدا خواست دیگه اگه خونریزی نکردی بعداز اینکه موعدت شد اگه پریود نشدی برو آزمایش تیتر بتا بده مطمعن شو . 

منم اصلاااااااا نمیخاستم فعلا بچه دار شم اما خدا خواست دیگه اگه خونریزی نکردی بعداز اینکه موعدت شد ا ...

تاریخش 3 ام بود که قرص خوردم و نشم.... از 5 ام دیگه نخوردم کلا و تا الان نشدم.... چه زمان برای آزمایش مناسبه؟ 

تازه روز چهارم بود که میخوردم ولی همیشه سر ساعت  فک کنم دو ساعت بعد از رابطه دو تا خوردم بعد ا ...

عزیزم قرص تو ماه اولی که میخوری باید یه روش جلوگیری دیگه هم استفاده کنی، از روز 5 پریود باید شروع میکردی چند روز قبل پریود اثری نداره، مگه اینکه اورژانسی جلوی بارداریتو بگیره وگرنه احتمال بارداریت هست

2738