2733
2734
عنوان

رفتارای بد ما که رو مخ شوهرامونه😂

625 بازدید | 34 پست

اینهمه از کارای بد شوهرا گفتیمو همش به اونا گیر دادیم🤣

بیاین یکمم از رفتارا خودمون بگیم😊😊😊

من خودم لجبازیم به شدت رو مخشه🙄

کم رو و خجالتی بودنم🙄 ساده بودنم🙄

انقدر از این رفتارام حرررص میخوره ک حد نداره🙃

حالا شماها اعتراف کنید ببینم چه بلاهایی سر شوهراتون میارید😂😂😂

اونایی که مجردن بگن چه رفتاراییشون رو مخ خانواده و دوستاشونه😊

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی عاشق کاشتن گل وگیام میگه یه بار من بیام خونه تو مشغول کشت وکار ونباش

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

من لجبازی و بعضی وقتا بد اخلاقی. و اینکه من خیلی حساسم و همیشه حفظ ابرو میکنم اما شوهرم سر خوشه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738

خوابیدنم تا ظهر و اینکه براش صبحونه درست نمیکنم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706