2733
2739

سلام.قراره روز معلم بریم مدرسه پسرم واسه معلمشون جشن بگیریم.میخوام یه کم بچه ها شادی کنن.کلاس اولی هستن.یه آهنگ شاد واسه روز معلم میخوام که یه کم کودکانه باشه.هر چی گشتم چیزی تو گیگل پیدا نکردم که صوتی باشه.صوتیاش خیلی بزرگونس.یا کلیپه.کسی چیزی داره؟

سلام عزیزجون. 

من یه پسر چهارساله دارم و یه پسر 6  روزه...

دلم خیلی دختر میخاس واسه این دومی. بعد از اولین سنو که گفت پسره کلیییی گریه کردم و بهتره بگم پنج ماه کامل اشک ریختم و غصه خوردم که چرا خدا دعاهامو مستجاب نکرده و بهم توفیق دختر داشتن نداده. هر جا دختری دیدم بغض کردم چون عاشقانه دختر دوست داشتم . اون هفته زایمان کردم و سر زایمانم از خدا خاستم بهم ارامش بده و مهر این بچه رو به دلم بندازه. . . خداییش بگم من توی حاملگیم نتونستم با این طفل معصوم ارتباط عاطفی برقرار کنم. چون پسر بود.

اما به هر حال بدنیا اومده و خداروشکر سالمه

اما دلم.......  

هنوزم دلم شکسته اس بابت دختر

تا اینکه امروز توی گوگل سرچ کردم کی دوتا پسر داشته

تاپیک شما تو نی نی سایت امد بالا

نظرای شما و کاربرا رو خوندم

اگر وقت داشتی برام از تجربیاتت میگی

ازینکه چجوری خودت رو وفق دادی؟؟؟؟

چجوری کنار اومدی

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه      
سلام عزیزجون.  من یه پسر چهارساله دارم و یه پسر 6  روزه... دلم خیلی دختر میخاس واسه این ...

سلام عزیزم.من خیلی دلم میخواست بچه اولم پسر باشه و خدا بهم داد .همه آدم شوهرام اولیشون پسره و دومیشون دختر فقط یکیشون سه تا داره اونم آخریش باز دختر یه جورایی بچه دوم من همش با اون مقایسه میشه اون دو سال بزرگتره.همه انتظار داشتند دومیم دختر باشه حتی خودم براش اسم انتخاب کردم و تو ذهنم دنیایی ساختم براش.کلی آرزو داشتم قبلش رفتم مشهد کلی نذر و نیاز.کلی تغذیه رعایت کردم و روزای تخمک گذاری و اینا.انگار مطمئن بودم دختره.وقتی توی ان تی بهم گفت پسره رفتم تو دستشویی و کلی گریه کردم تا چند روز بغض داشتم.توی غربالگری وقتی گفت پسره هیچ حسی نداشتم.ولی تصمیم گرفتم قبول کنم و از حاملگیم لذت ببرم.از خدا خواستم حسرت دختر به دلم نذاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزجون.  من یه پسر چهارساله دارم و یه پسر 6  روزه... دلم خیلی دختر میخاس واسه این ...

خداییش حاملگی خوب و زایمان راحتی داشتم.پسرم وقنی به دنیا اومد یه ریز گریه میکرد و فقط وقتی روی سینه من میخوابید آروم بود.اولش دوسش نداشتم ولی بعد چند دقیقه دیددم چقدر معصومه و عشقش شدم.الان ۱۴ ماهشه.بعضی وقتا حس میکنم بیشتر اولی دوسش دارم.خیلی آروم و خوش خندس.هر جا میرم عاشقش میشن..داداشش خیلی هواشو داره و همو دوس دارن.ذوق میکنم از این  که با هم بازی میکننو غش غش میخندن.شوهرم میگه آدم اولی رو واسه دل خودش میاره دومی رو واسه دل اولی.پسر من عاشق داداش بود.ننباید انتظار داشته باشی بچه ها پس فردا کاراتو بکنن که بگی دختر به درد میخوره.پسر من کلی بهم کمک میکنه

2728

سعی کن لذت ببری ازشون .فکر نکن خوشبختی تمومه خدا صلاح بنده هاشو بهتر مبدونه.مامانه من دو تا دختر داره میگه دختر غصه داره دست کی بیوفته جهاز بده سیسمونی بده بعد بچه هاشو نگه دار.ما خودمون چه گلی به سر مامانامون زدیم.البته بزرگ کردن هر دو سخته.زمونه فرق کرده.دخترا و پسرا یه جور شدن.الان کوچیکه ذوق ۴ تا گل سرو و کش مو و دامن توری رو میکنی.اینقدر چیزای خوشگل واسه پسرا اومده آدم ضعف میکنه.من همیشه واسه پسرام ست میکنم.موهاشونو فشن میزنم.پاییون و کلی چیزای دیگه.محکم باش.قبول کن واقعیتو.دو تا پسر بیشتر به درد هم میخورن تا یه دختر یه پسر.به خودت برس و با پسرات حال کن و برو بگرد.ان شالله دو تا عروس خوب نصیبمون میشه بهتر از دختر خود آدم.من اگه بگن سومی رو ببار دختر میشه دیگه نمیخوام.حسرت نخور.پز بچه هاتو بده .شیر که میدی تو آرامش بده بجت آروم باشه.

به این فکر کن خیلیا دختر دارن ولی ناقص.خدا رو شکر دو تا پسر سالمو دسته گل داری.پسرا پشت مادرن.دخترا بیشتر بابایی هستن.باهاشون رفیق باش تنهات نمیزارن.دعا کن باعث افتخارت بشن و به خودت ببالی از داشتنشون

راستی کی گفته فقط دخترا ناز دارن.پسر دوم من اینقدر ناز و ادا داره و خودشو لوس میکنه آدم ضعف میکنه.ماشالا خوشگلم هست همه از نوزادی میگفتن این چرا شکل دختراس فقط چیزش شکل پسراس.الان یه تار موشو با صد تا دختر عوض نمیکنم.

خانواده شوهرم خیلی با حرفاشون اذیتم میکنن جلوی من ب شوهرم میگن شماها جاتون خانه سالمندانه چون پسر کاری برای پدر مادرش نمیکنه ب من میگن پولتو واسه طلا نده عروس قدر ادمو نمیدونه تو ک دختر نداری بخای بدی دخترت . میگن تو مادر پسرایی ده بارم بزایی خدا بهت دختر نمیده . میگن مادر پسر تو خونه غریبه همدل نداره کسیو نداره باهاش رازشو بگه . وای خانوم باورت نمیشه حرفای بقیه منو میسوزونه و اینکه اکثرا اطراف من هر دو جنسو دارن و من اینجوریم.

وای روانی شدم بخدا . منم همه چیو رعایت کردم و زیر نظر دکتر طب سنتی و رژیم و کوفت و زهر مار ... اخرشم جواب برعکس داد . 

ممنونم ازت عزیزم.  بازم یکی پیدا شد منو دلداری بده .

خدا دستمونو بگیره و کمکمون کنه پسرای صالح تحویل اجتماع بدیم تنشونم سالم باشه داغشونو نبینیم. 

2738
راستی کی گفته فقط دخترا ناز دارن.پسر دوم من اینقدر ناز و ادا داره و خودشو لوس میکنه آدم ضعف میکنه.ما ...

پسر دوم منم همینجوره شبیه دختراست واقعا هم خوشکله. البته هنوز نوزاده 

خانواده شوهرم خیلی با حرفاشون اذیتم میکنن جلوی من ب شوهرم میگن شماها جاتون خانه سالمندانه چون پسر کا ...

منم گاهی از این حرفا میشنوم ولی یاد بگیر نشکنی و محکم جوابشونو بدی.به قول همسرم میگه از کجا معلوم ما زمین گیر و مریض بشیم بعدم پرستار میگیریم.بعدم بگو همسرم همزبونه و هم رازم.پسرم یه همراه میخواد براش اوردم.خدا بهتر میدونه یا بندش؟!یعنی شماها علمتون از خدا بیشتره؟!بعدم اگه بخوام کسی کارامو بکنه خدمتکار میگیریم شماها به دختر به چشم خدمتکار نگاه میکنید.من دو هفته پیش بحث دختر پسر شد بچه خواهرشوهرم میگه زندایی دختر نداره کسی براش ظرف بشوره.گفتم یعنی مامان تو ماشین ظرفشویی زاییده؟!والا من واسه ظرف دختر نمیارم ماشین ظرفشویی میخرم.توی عید خواهر شوهرم میگه به دخترش با کلی ناز برو جورابهای کالجتو نشون زندایی بده بلکه ذوق کنه دختر بیاره حسرت به دل نمونه.پسر بزرگمو صدا کردم گفتم مامان بیا جوراب کالجتو نشون عمه بده بعدم رو کردم به خواهرشوهرم گفتم قبل از اینکه شما حسرت از دلتون بر بیاد از دل من بر اومده.ابن حرفا متاسفانه هست منم فکر میکنم شما هم مثل من بیشتر از حرف مردم عذاب میکشی تا جنسیت بچت.من همیشه به خودمو بچه هام میرسم باهاشون ست میکنم امسال عید کلی ترکوندم.هوای شوهرتو داشته باش تا اونم هواتو داشته باشه مثل یه شاهزاده باهاش رفتار کن تا مثل یه پرنسس باهات رفتار کنه.اون قراره همدم پیریت باشه.همه امیدت به همسرت باشه.رابطت با همسرت چطوره؟اونم جنسیت براش فرق داشت؟پسرت چی میخواست؟به عنوان یه ضعف بهش نگاه نکن.فکر نکن خوشبختیت کامل نمیشه.باور کن بچه هات تکیه گاهت میشن.بعدشم خدایی الان یه مادر مریض بشه پسر میاد میبرتش دکتر و اینا نه دختر.اصلا معلوم نیست دخترت دست کی بیوفته بزارا بیاد یا نه.خودت خواهر داری؟خدا صلاح بنده هاشو بهتر میدونه.همه چیز بستگی به بزرگ کردن ما داره وگرنه دختر پسر فرق ندارن.هر کس توانایی بزرگ کردنه یا پسر یا دختر یا هر دو رو داره و خدا خودش بهتر اینو میدونه.والا من گاهی فکر میکنم راحتم که دختر ندارم.هر روز باید غصشو بخورم.پس فردا هم سعی میکنم مادر شوهره خوبی باشم.خواهر من شوهرش دو تا پسرن.پسر دومی عین یه دختر واسه مامانه کار میکنه ظرف میشوره اینقدر هوا مامانشو نداره حالا ببینیش اینقدر ژیگولیه قیافش باورت نمیشه.ولی من کیف میکنم میبیننم اینقدر هوا مامانشو داره.این دومی من اینقدر به من وابستسو ناز داره که نگو.همه شیفتتشن.بزار یه ذره بزرگ بشه در دهن مردمو میبنده وگرنه مردم حرف دارن همیشه واسه زدن محکم باش.باور کن جنست یه جور باشن بهتره از هر لحاظ.ما الان خونمون دو خوابه میخوایم عوضش کنیم بریم یه محله بهتر و یه کم خونه رو بزرگ کنیم با این پولمون بازم بهمون دو خواب میدن حالا اگه دختر داشتم باید دنبال سه خواب میگشتم و همچنان تو یه محله ای که دوس نداشتم میموندم.

ممنونم ازت گلم . ما سه تا خواهریم. رابطم با همسرم خیلی خوبه خداروشکر  هوامو داره و اکثرا حسرت شوهر منو دارن اخلاقش خیلی خوبه و براش مهم نبود دومی . من ک میگفتم دعا کن تو قلبت پاکتر از منه دعا کنی دختر بشه میگفت نه دعا میکنم هرچی ب صلاحمونه بشه و سالم باشه و صالح. ..