2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه هروز بیرونی و کارت اینه بچه رو بزاری تو کالسکه ی کالسکه خوب بخرررر بزرگگگگ . تا ب کمرت فشار نیاد .کالسکهای عصایی پدر در میاره فقط واسه مسافرت خوبه 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
اگه هرکز بیرونی و کارت اینه بچه رو بزاری تو کالسکه ی کالسکه خوب بخرررر بزرگگگگ . تا ب کمرت فشار نیاد ...

آره برای پارک بردن یا خونه کسی بخوام برم خودم یا با اتوبوس برم .

عصايي كمتر جا ميگيره و سبك تره  اما زشته ظاهرش به نظر من

میشه توضیح بدی؟

آخه حس میکنم عصایی ها بچه انگتر راحت نیس و کفش خیلی نازک بنظر میرسه. بعد اسکلتش ضعیف نیس؟

آره برای پارک بردن یا خونه کسی بخوام برم خودم یا با اتوبوس برم .

من قبلا فارلین گرفته بودم .. چرخاش بادی و بزرگ بود خییلی خوب بود و اصلا تو راه رفتن اذیت نمیکرد .. این عصاییا هم بچه رو خسته میکنه هم سیفتی نیس..

الانم ی کالسکه بزرگگگگ گرفتم کلا عاشق بزرگم 😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ممنون دوستان اما لطفا توضیح بدید . من هیچ تجربه ای ندارم. بودجه هم زیاد ندارم باید قیمتش هم برام مناسب باشه😁

اگه مارک خوب میدونید بگید

دلیجان عصایی خوب نیس؟

میشه توضیح بدی؟ آخه حس میکنم عصایی ها بچه انگتر راحت نیس و کفش خیلی نازک بنظر میرسه. بعد اسکلتش ضعی ...

من خودم واسه خريد خيلي تحقيق كردم. از نظر راحتي و جاي كم گرفتن  و سبكي عصايي بهتره 

اما به نظر منم نا امن اومد و اينكه انگار نشيمنش خيلي سخته

واسه همين معمولي خريدم 

2706