2737
2734
عنوان

دردسرهای خونواده شوهر😢

229 بازدید | 23 پست

خاهرشوهرم بچش مشکل داره بخاطر ازدواج فامیلی. شوهرشم تن ب کار نمیده و بیکاره و معتاد. حالا بچرو میخان ببرن کاردرمانی.پولشون کمه. ازینور اون یکی دومادشون پیام داده ب شوهرمن. ک چرا شما برادرا کمکش نمیکنیدو...اخه یکی نیس بگه توخودت میخای کمک کنی.بکن. کاری ب زندگی بقیه نداشته باش.خودشم تازه گف من نمتونم کمکش کنم.ولی شما بردارشید!😐

حالا قرار شده ماهی دویس بدیم ب اونا😢 ک شوهرش دود کنه بره هوا.

قبلنم اخه کمک کردیم و همین شده

حالا من ا دیشب با شوهرم قهر کردم و حرف نمیزنم.ازینورم خونوادش هی زنگ میزنن فلان روز باید پولو بدی😑  اخه تو این شرایط جامعه.تو این وضعیت گرونی.خرید برا بچه و قیمتای افتضاح اخه چرا باید پول زور بدیم😢 من چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم سخته میدونم ولی بیخیال باش ,, اگه میدونی چه پایین بری چه بالا شوهرت ۲۰۰ رو میده پس الکی قهر نکن و خودتو خراب نکن به نیت خیر بده ایشالا خیرشو میبینی 

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2738

اگه واقعا درآمدتون خوبه کمکش کنین اوناهم بنده خدا مشکل دارن دارن رو میندازن.وای به شوهرش که قرار نیس پولو بدین که.اگه وضعتون خوب نیس که کاریش نمیشه کرد چند ماه بدین لااقل بعد بگین ندارین.

سخته میدونم اما خیلی سخت نگیر به اون طفل معصوم فکر کن ومادرش خدا برای هیچ زنی این روزها رو نیاره که بچه مریض رو دستش باشه وشوهر نفهم ایشالا از این بیشتر هاش رو خدا بهتون میده تو با خدا معامله میکنی عزیزم

2706