2737
2739
عنوان

پرکردن وقت و درآمدعالی با گرافیک

6008 بازدید | 41 پست
من الان بچه شیرخوار دارم تقریبا یک سالشه قبلا که لیسانس گرافیک داشتم اما به کارم نمی اومد
چون نرم افزار نمی دونستم اما یکی از دوستام پیشنهاد داد خصوصی بگیرم
خیلی عالی بود ... معلم خصوصیه فوق العاده بود کورل و فتوشاپ رو بهم یاد داد الان کارای مختلف
بروشور و کاتالوگ و پوستر وکارت ویزیت... اینا رو از دفتر سر کوچه خونمون می گیرم و تو خونه وقتای بیکاریم
انجام میدم اگه دوست داشتین شما هم یاد بگیرین یا آ؟موزشگاه یا خصوصی تازه کارای آتلیه و... فامیلاتونو میتونید خودتون انجامش بدینش
شماره معلممو هم میزارم ولی بعید میدونم وقت داشته باشه 9126054245

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کلاس غیرحضوری رفتم. فیلم های آموزشی رو برام پست کردن. برا هر نرم افزار چندتا پروژه اعلام میکنن و باید پروژه ها رو انجام بدیم و براشون بفرستیم تا بر اساس اون نمره بدن و مدرک
این آدرس سایتشون هست

http://tarhestan.org/
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
عزیزم من 3 ماه پیش اسم نوشتم 270 تومن بود
من خودم رشته ام هییییییییییچ ارتباطی با گرافیک و حتی هنر نداره! 4 تا نرم افزار رو کامل و ساده بهت یاد میدن. من که از فیلم های آموزشیش راضی هستم
پاییزان جون
هم دوره حضوری و هم غیرحضوری داره
من دوره ی غیرحضوری گرافیک حرفه ای اسم نوشتم
انشاالله تا آخر این ماه تموم میشه. هنوز مدرک نگرتم اما سفارش کار گرفتم! خیلی راحته. توی خونه میشینم و کارم رو انجام میدم
2706