2733
2734
عنوان

سزارین با بیهوشی

359 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من فردا صبح سزارین میشم خیلی استرس دارم کسایی ک تجربه دارن میشه بیایین حرف بزنیم بچه م دختره اسمشو آنیا گذاشتم.از سوند وبخیه خیلی میترسم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استرس نداشته باش ایشاالله به سلامتی نی نی بغل میکنی... 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سوند اصلا درد نداره منم خیلی میترسیدم ولی اصلا درد نداشت اسمشم خییییلی زیباست یکم شبیه اسم دختر منه آندیا😍

سلام 

ان شالله به سلامتی زایمان کنی 

برای سوندقبل از وصل کردن  مثانتو خالی نکن اگر مثانه خالی باشه خیلی درد میکشی 

سعی نکن متفاوت باشی فقط خوب باش این روزها خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
2738

به سلامتی عزیزم... از هیچی نترس. اگر میتونی بین بیهوشی و بی حسی انتخاب کنی بی تردید بی حسی رو انتخاب کن.

پمپ درد هم یه چیز خیلی مزخرفه اصلا نگیر همون شیاف دیکلوفناک عالیه.

احیاناً اگر بی حسی گرفتی هم حواست باشه که تخت اتاق عملت کاملاً صاف نباشه و حتما شیب داشته پشت سرت وگرنه مثل من high  میشی...

از سوند هم اصلا نترس فقط شل کن خودتو

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

من هفته قبل سز کردم بی حسی، عملش خوب بود ولی سوند درد داره خیلی با همه درد و سختی خیلی حس قشنگیه ان شالله زایمان راحتی داشته باشه 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

عزیزم سوند که اصلا درد نداره 

فقط باید خودتو شل کنی راحت برات میزارن 

بعد بیهوشت میکنن بهوش که میای سرت گیج میره یه کم بعدش نی نی نو میارن 

بعدش دردت شروع میشه بخت مسکن میزنن

تافردا صبحش که از تخت بخوای بیای پایین راحتی 

یه کم اولین بار از تخت پایین اومدن سخته

روغن زیتون هم با خودت ببر با آب گرم بخور شبش که شکمت کار کنه اگر نه مرخص نمی کنن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
عزیزم اول ازهمه بهت تبریک میگم... منم مث توام از سوند بشدت وحشت دارم. حالا من ازبیهوشیم میترسم دلم م ...

ممنونم عزیزم اخه من تشنجع دارم بیهوشی برام بهتر بود هرکدوم عوارض خودشو داره

2706