2733
2734

منم اومدم بخونم ببینم کی درامدخونگی داره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهد خونگی، ازبچه های همسایه که مادر کارمند دارن مراقبت کنی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

آره یه خانومیو میشناسم برای یه رستوران ..دسر درست میکنه میبره...

یا سالادتزیین شده ووووو ...میفروشه...

یکی ترشی میفروشه به سوپرمارکتهای بزرگ..

یه خانومه میوه خشک و رب انار خانگی و 

انواع مغزها انجیر خشک و ...

ارگانیک میفروشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

شیرینی پزی هم درامدخوبی داره

زیورآلات بساز دستبندو...کانال بزن یاپیج بفروششون..

هدبند و دستمال سرو توربان و...درست کن بفروش خیلی درآمد خوبی داره

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
کار با نمد .کار با چرم طبیعی .خیاطی .کیک وشیرینی خونگی.ترشی جات خونگی  اینها همش درامد زا هستن ...

کار با نمد توشهررفتی ما چراجاافتاده نیست من همه چی بلدم ولی مشتری ندارم زیاد

2706