2733
2734
عنوان

اختلاف سن

263 بازدید | 7 پست

بچه ها تو رو خدا کمک کنیدخیلی نگرانم طبق پری 34و۱روزبودم طبق سونو ۳۴و۵  دور سر بچه ۳۶ هفته و دور شکمش۳۲ این همه اختلااف برای چیه مشکلی هست وزن بچه هم ۲۳۰۰

اصلا نگران نباش منم از این اختلافا خیلی داشتم آخرشم طبق همون تاریخ اولین روز آخرین پری بچه به دنیا اومد

انشاالله سلامت بغلش کنی به زودی😍❤

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم این اختلافا بود از دکتر پرسیدم گفت تا یه حدی اختلاف باشه طبیعیه حالا حدش یادم نیست خب این سوالو از دکتر بپرس

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
به نظرت وزنش کمه

نه اصلا

خیلی هم خوبه تو هفته های آخر وزن میگیره

بچه منم ۳۲ هفته ۲ و ۲۰۰ بود موقع تولد نزدیک ۴ شد

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
نه اصلا خیلی هم خوبه تو هفته های آخر وزن میگیره بچه منم ۳۲ هفته ۲ و ۲۰۰ بود موقع تولد نزدیک ۴ شد

خدا از دهنت بشنوه اونقد گریه کردم که نگو  هم دکتر هم سونوگرافیست گفتن ریزه و وزنش کمه چی خوردی که وزن گرفت

خدا از دهنت بشنوه اونقد گریه کردم که نگو  هم دکتر هم سونوگرافیست گفتن ریزه و وزنش کمه چی خوردی ...

هیچی باور کن تا روز آخرم تهوع داشتم صبح تولدشم بالا آوردم حتی

اما بچه از بدن مادر می گیره

بستنی و آجیل بخور خیلی میگن خوبه

2738