2733
2734
عنوان

بازم حجاب و بازم انرژى منفى و ...

809 بازدید | 16 پست

سلام خانم هاى عزيز 

مى خواستم يه موضوعى رو باهاتون در ميون بگذارم خيلى احساس مى كنم بعضى هامون درگيريم. چون خودم اين تجربه ها رو داشتم.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خانمى كه تاپيكشون تو پر بازديد هاست تاپيكشون قفل شده نتونستم بنويسم

دوست خوبم افكار مزاحم رو از سرت بيرون كن و نگرش مثبت داشته باش. ما همه خانم هستيم و احساس شما رو درك مى كنيم ولى همسرت رو بزرگ و با سيرت ببين و خودت رو خوش چهره و جذاب اونوقت مى بينى اصلا حجاب داشتن و يا نداشتن اون دوستتون يا بقيه آدم ها ( تا زمانى كه كسى شان خودش رو پايين نياورده) اصلا مهم نيست.

2728

مثبت انديشى اولين گام هر دين و مذهب و تفكر درست و حسابى در عالم بشريت هست. نوع دوستى و اينكه اول همديگه رو انسان ببينيم. 

شوهرامون رو مردان والايى بدونيم و ذهنمون رو از آشفتگى ها دور كنيم.

همه ما ديدگاه هاى متفاوتى داريم ولى همه اول از همه انسانيم. نبايد يك رابطه كه بر مبناى عشق و دوست داشتن هست رو ربط بديم به مويى كه همه زن ها مشابه كم و بيش بلند و كوتاه دارن و يه عضو كاملا معمولى و پوششى هست.

شايد روزى همسرمون بورسيه خارج از كشور شد نمى شه اون موقعيت تحصيلى رو فداى چهار تار موى يه زن ديگه كرد.

2740
اون خانم خودش میگه من به حجاب اعتقاد ندارم اونوقت ناراحته چرا دوستش جلو شوهرش حجاب نداره😑

خوب گفت كه بخاطر شوهرش سرش مى كنه. بالاخره اين قضيه هست و متاسفانه اعتقادات متفاوته نبايد دوستى ها از هم بپاشه. البته گفتم من كاملا با جلف بودن و سبكسرى مخالفم اصلا خوشم نمى ياد كسى ببينه حتى خودم!

يه دوستى دارم خانم ٤٠ ساله خيلى معمولى از نظر قيافه ولى شيك پوش و بنده خدا سرطان هم مدتى داشت در قسمت سينه كه اون رو برداشت!

والا با يكسرى دوستاش رفت و آمد داره يكى از يكى خوشگلتر ولى شوهرش واقعا گل هست و خودش خداى اعتماد به نفس!!!

من خودم اين مراحل رو گذروندم مخصوصا كه شوهرم يكبار راجع به رنگ لاكى نظر داد 

خيلى ناراحت شدم ولى بروى خودم نياوردم و متوجه شدم چيزهاى زيبا رو همه دوست دارن ولى دليل نمى شه دل طرف يا همسر رفته باشه!!!!!

همسر ما ، ما رو انتخاب كرده پس براى يك رنگ لاك و يا موى ساده دين و خانواده رو كه نمى خواد فنا بده!!!!

و دليل هم نمى شه منم برم دنبال لاك اگر حالش رو ندارم يا تو مرامم نيست. با بقيه هم تا وقتى حد و خدود رو حفظ مى كنن كارى ندارم.

من فكر مى كنم دوست استارتر منظورى داشته ولى نه منظور بد.

چون مى دونسته همسر دوستش روى روسرى حساسه يكم تابو شكنى كرده كه افكار مستقل خودش رو نشون بده. شايد مى خواسته بگه از اين به بعد من مى خوام براى خودم زندگى كنم نه براى شوهر ديگران!!!!!

من خودم اين مراحل رو گذروندم مخصوصا كه شوهرم يكبار راجع به رنگ لاكى نظر داد  خيلى ناراحت شدم و ...

کاملا موافقم اتفاقا من هم از زیبایی لاک تعریف می کنم مثلا در همچین موقعیتی و این نشون میده من چه اعتماد به نفسی دارم و می دونم شاید خیلی اخلاق های خوب و یا ظاهر خوب باشه که من نداشته باشم ولی من در مجموع بهترین گزینه برات هستم

2706