2733
2734
عنوان

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید من اشتباهی شما رو فوروارد کردم  خواستم در جواب اون دوست که نوشت چه ربطی به وعجل فرجهم د ...

اشکالی نداره دوست خوبم  

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
ممنون😘

سلام بهار جان. به لطف خدا من حامله شدم و دکتر میگه میتونی آزمایش خون بدی و یا آمنیو بشی .به نظرشما که مشکل منو داشتی همون اول آمنیوبشم یا آزمایش سل فری بدم؟

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
سلام بهار جان. به لطف خدا من حامله شدم و دکتر میگه میتونی آزمایش خون بدی و یا آمنیو بشی .به نظرشما ک ...

سلام عزیز دلم خیلی برات خوشحال شدم ان شاالله به حق این روزای عزیز بارداری بی خطری در پیش داشته باشی راستش دکتر که به من گفت هم میتونی سل فری بدی هم امنیو بشی اما امنیو صد در صد هست اما اگه سل فری مثبت بشه باید بعدش امنیو بشی که میشه استرس و هزینه و زمان دو چندان من ترجیح دادم امنیو بشم که خیالمم راحت بشه یه خوبی داره یه جواب دو روزه هم داره که باعث میشه تا حد زیادی خیالت راحت بشه ریسک سقطش هم خیلی کمه هر 200 نفر یه نفر اونم اگه دکتر کارش خوب باشه که هیچی فقط چند باید استراحت داشته باشی و تا سه روز به اون پهلویی که مایع رو کشیدن نخوابی

الان چند هفته ای؟

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2740
سلام عزیز دلم خیلی برات خوشحال شدم ان شاالله به حق این روزای عزیز بارداری بی خطری در پیش داشته باشی ...

فدات بشم انشاالله شماهم دخترتونو سالم بغل کنی. الان ۱۱ هفته ام . دکتر هم همینو گفت ولی آز سل فری رو میشه زودتر از ۱۵ هفته هم داد از طرفی حرف شماهم درسته که اگر مثبت بشه استرسش دو برابره. چجوری ۲ روزه بگیم جواب بدن؟

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
فدات بشم انشاالله شماهم دخترتونو سالم بغل کنی. الان ۱۱ هفته ام . دکتر هم همینو گفت ولی آز سل فری رو ...

اخی عزیزم ان شاالله به سلامتی

وقتی امنیو میدی دکتر خودش ازت میپرسه جواب دوروزه رو میخوای یا نه که هزینه دوروزه 650 تومن هست هزینه یک ماهه 1 میلیون و 150 رو هم میشه 1700 جدا از هزینه ای که دکتر بابت نمونه برداری میگیره ازت البته نمیدونم شاید هزینه هر شهر فرق داشته باشه جواب دو روزه که اماده شد چون کتبی یه چند روزی طول میکشه اماده بشه ازمایشگاه بهت زنگ میزنه میگه جنسیت هم همون روز مشخص میشه

اخی عزیزم ان شاالله به سلامتی وقتی امنیو میدی دکتر خودش ازت میپرسه جواب دوروزه رو میخوای یا نه که ه ...

حالا شهرما فکر نکنم این مورد رو داشته باشه چون اوندفعه دکتر نپرسید ازم ولی دکتر که برم حتمن ازش میپرسم. ممنون عزیز بابت راهنماییت

حالا شهرما فکر نکنم این مورد رو داشته باشه چون اوندفعه دکتر نپرسید ازم ولی دکتر که برم حتمن ازش میپر ...

خواهش میکنم عزیزم به حق این شب عزیزم نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت

خواهش میکنم عزیزم به حق این شب عزیزم نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت

ممنون عزیزم. انشاالله شماهم سالم بغل کنی دختر کوچولوی نازتو