2737
2739
عنوان

ارتباط چشمي ضعيف كودك. نگراني از اوتيسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 19091 بازدید | 137 پست

من این همه نوشتم که فقط بگم واقعا مشکلی که‌خودت حسش کردی وجود داره .و خیال نکن وسواست بیخود بوده .ولی این بچه ها با گذشت زمان خیلی بهتر میشن و تو سنای بالاتر تفاوتشون کمتر مشخص میشه  ولی همیشه تفاوت خواهند داشت.شما الان فقط رو توانایی هاش کار کن و بزار بشناسه توانایی هاشو ،با عشق باهاش کار کن و مداممم مشغول نگهش دار که تمرکزش افت نکنه.تمرینات تمرکزی زیاددد باهاش انجام بده مخصوصا الان که دوره ی حسی حرکتی هست و لازمه براش.از تفاوتش هم نترس هر بچه ای به سبک خودش تو دنیا جا میگیره.و اینکه تمرینات کاردرمانی رو  مخصوصا تو این سن به اجبار براش تبذیل نکنین ،چون اجبار برای انجام تمرینات هیچ تاثیر مثبتی تو فرایند درمان نداره .این بچه ها انگیزه میخوان ،برای تمرینات انگیزه بهشون بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم هستی توروخدا کمکم کن بیا خواهش میکنم پسرمنم شش ماهشه ارتباط چشمیش درازکش خوبه اما بقیه حا ...

سلام عزیزم. پسر من از هیچ دکتری تشخیص اوتیسم نگرفت. الان همه چیزش خوبه ولی هنوز ارتباط چشمیش ضعیفه. سه ماه دیگه ۵ سالش میشه. 

2740
همچنان ارتباط چشمیش کمه

پسرمنم متولد ۹۷هست الان ۴سالو۸ماهشه تازه داره حرف میزنه وخواستهاشو باجمله میگه ولی موقع حرف زدن اصلا نگاه نمیکنه به اطراف یا زمین نگاه میکنه و حرفشو میزنه، فقط موقعی که یه نفر شکلک دربیاره بهش کامل نگاه میکنه میخنده ، تا ۳سالگی خوب بود همین که ۴سالش شد ارتباط چشمیش یهو قطع شد نمیدونم چرا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم انشالله اگه یه راهی پیداکردید وپسرتون ارتباط چشمیش خوب شد حتما منم درجریان بزارید خیلی نگرانم ...

تمرینات برای بهتر کردن ارتباط چشمی زیاد هست. من قبلا با پسرم کار میکردم و موثر بود. الان مدرسه میره و تو یادگیری خوبه. ولی از معلمش پرسیدم باهات ارتباط چشمی داره گفت نه. البته مورد نگران کننده ای توش ندیده بود و گفت مهم نیست. 

2706