2733
2739

من

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دخمل ندارم ولی دخملارو میدوستم 😍 کاش منم دختر داشتم😣

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

مننننن ..... انواع و اقسام نقاط😐😐😐😐دیروز رفتم سونو

سرش رو معده ام بود...پاهاش تو پهلوی راستم.ستون فقراتش تو پهلوی چپم  دستاش هم بین معده و پهلو .... هنوز نچرخیده ...داغونم داعون همش شکم و معده و پهلوهام سفته و اذیته.... 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
انشالله گیرتون میاد

مرسی عزیزم 😙

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
بچه هاممکنه الان بچه سفالیک باشه موقع زایمان بریچ بشه

اوایل آره عزیزم تا هفته ی سی و سه امکانش هست که بچه برگرده ولی بعدش چون بزرگ میشه دیگه جا نداره

2706