2733
2739
عنوان

خاطرات خاستگاری

423 بازدید | 9 پست

بچه ها بیاید راجب خاستگاریتون حرف بزنید.

چه حسی داشتید وقتی داشت براتون خاستگار میومد؟

اونایی که ازدواجشون سنتی نبود بگید دوست پسرتون چجوری ازتون خاستگاری کرد؟

و مهم تر از همه سوتی هایی که توی خاستگاری دادید رو بگید که یکم اون خاطرات مرور شه و برای چند دقیقه هم که شده حالتون خوب بشه😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سوالات خواستگاری رو روی یه دستمال کاغذی نوشته بودم که یادم نره و بتونم تقلب کنم.

آخرش هم وقت نشد همه رو بپرسم.تلفنی پرسیدم

بعدا که ازدواج کردیم برای شوهرم تعریف کردم و کلی خندید.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
سوالات خواستگاری رو روی یه دستمال کاغذی نوشته بودم که یادم نره و بتونم تقلب کنم. آخرش هم وقت نشد هم ...

اخییی عزیزم😂 بعد یعنی رفتین داخل اتاق حرف بزنید چجوری از روی دستماله نگاه میکردی ک همسرت متوجه نشد؟؟

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
حدودا ٤ سال باهم بوديم قرار بود باهم از ايران بريم ولي مامان باباي من دلشون نميخواست ازشون دور باشم ...

چقد غم انگیز

ولی عزیزم اگ دوست داشت احتمال نداشت ک ب خاطرت بمونه؟🙄

ب نظرت ‌کدوم پدر و مادری راضین بچشون ازشون دور باشه☺

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿

من خودم یه خاطره از یکی شنیدم که تعریف میکرد دختره براش خاستگار اومده بود بعد بنده خدا موقه چایی اوردن کفشش گیر کرده به قالی و خورده زمین همه چایی ها پرت شده بعد نشسته کاریو ک کرده جمع کنه دامنش تنگ بوده یهو پاره شده با صدای بلند😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2740
اخییی عزیزم😂 بعد یعنی رفتین داخل اتاق حرف بزنید چجوری از روی دستماله نگاه میکردی ک همسرت متوجه نشد؟ ...

بسختی

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷