2737
2739
عنوان

ميخوام لاغر شم

656 بازدید | 95 پست

دوستان من زايمان كردم دو سال و نيمه،وزنم خوبه هيچ جام چاق نيست فقط شكم دارم يه كم اونم شل و ول 😝😝چيكار كنم سفت شه؟!با ورزش سفت ميشه؟!توروخدا راهنمايي كنين.عمل كنم جاي بخيه بد نميمونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😔اصلاً حالم بهم ميخوره شكممو ميبينم 

حالا فکر کن من چه حالیم، بهم گفتن فیبروم یا کم‌کاری تخمدان داری یا تیرویید، امروز رفتم دکتر فیبروم‌و تخمدان رو که گفت نیست، تیرویید ازمایش نوشته فردا میرم ولی بهم گفت این شکم از پر خوریه نه حتی از بد خوری، هر چی هم بهش گفتم من رژیم غذاییم و اندازش تغییر نکرده گفت امکان نداره، کم بخور ولی از تیرویید هم بده حالا که مطمین شی☹️

کیمیاگر شده ام ...
2738
مثل روز اول که تخت نمیشه مخصوصا زیر شکم ... من ۱ سال ورزش میرم کوجیکتر شده خیلی ولی شل بودنش نه همون ...

یا خدا مال من پس کلا دیگه میمونه با این حجم و‌اندازه ای که شده 😮😮

کیمیاگر شده ام ...
اگه تيروئيد باشه سريع ميتوني لاغر كني عزيزم

دکتره میگفت احتمال نمیدم باشه ولی ازمایش بده، فردا ازمایش میدم، نمیدونم واقعا بگم خدا کنه باشه یا خدا کنه نباشه، ☹️

کیمیاگر شده ام ...
مثل روز اول که تخت نمیشه مخصوصا زیر شکم ... من ۱ سال ورزش میرم کوجیکتر شده خیلی ولی شل بودنش نه همون ...

يعني راهي جز عمل نيست؟!؟از عملم ميترسم اينجور كه شنيدم از سزارين سخت تره😰.برا منم كوچيك شده ولي اويزونو شل 

دکتره میگفت احتمال نمیدم باشه ولی ازمایش بده، فردا ازمایش میدم، نمیدونم واقعا بگم خدا کنه باشه یا خد ...

دكتر تغذيه برو باشگاه برو حتماً عين روز اول ميشه.تو بارداري فرم بدن تغيير ميكنه شما كه مجردي شل و اويزون نميشه اگه ورزش كني