2752
2734

من دنبال یه فیلم تو ژانر ترسناک هستم

نمی دونم مال ژاپن بود یا کره یا چین بسکه شبیه هم هستن 

اینجاهاش یادمه که یه توش ساحره بود که قلب انسان باید می خورد تا پوستش صاف بمونه بعد با جادو کاری کرد زن ژنرال تمام موهاش سفید شد فکر کردن جادوگر از شهر بیرونش کردن

همیناش یادمه سال 88 یا 89 تلویزیون پخش کرد فکر کنم شبکه سه

در بدر دنبالشم پیداش نمی کنم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

همونی که با موهاش همه رو میگرفت و میکشت؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همونی که با موهاش همه رو میگرفت و میکشت؟

نه یه زنی بود جن بود بعد اومد پیش ژنراله فکر کنم دو تا جن هم بودن باهاش آدم می کشتن قلبشو میدادن این بخوره جوون بمونه

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
من جنگیر و آنابل و کلبه ی ارواح برام خیلی ترسناک بودن

آنابل و دیدم ترسناک نبود

این هم که میگم ترسناک نیست زیاد داستان قشنگی داره

نه یه زنی بود جن بود بعد اومد پیش ژنراله فکر کنم دو تا جن هم بودن باهاش آدم می کشتن قلبشو میدادن این ...

خیلی اشناس

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

سرچ کن فیلم ژاپنی یا کره ای 

از روی عکسا نگاه کن

سرچ کن فیلم ژاپنی یا کره ای  از روی عکسا نگاه کن

همه این کارها رو کردم نبود که نبود دیگه کم مونده زنگ بزنم صدا سیما بگم 1ارشیو فیلم های اون سال عیدو برام بفرستن  

لنتی نیست که نیست