2737
2734
عنوان

خیانت دوستم

4664 بازدید | 183 پست

خانوما توروخدا اگه میدونید و میتونید راهنماییم کنید،دوستم متاهله، قبل از ازدواجش با یه پسری دوست بود که خیلی همو میخواستن ولی خب به دلایلی نشد، دوستمم بلافاصله ازدواج کرد اما هیچوقت فراموش نکرد عشقشو،همش میگفت شوهرمو دوست ندارم و فلان،وضع مالی شوهرشم خوب نیست ولی تا جایی که من میدونم و دیدم پسر خوبیه

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

چند شب پیش به من گفت قصد جدایی داره و خسته شده و... امروز اما متوجه شدم که با مرد دیگه ای در ارتباطه و چندروز باهاش رفته مونده شمال

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند شب پیش به من گفت قصد جدایی داره و خسته شده و... امروز اما متوجه شدم که با مرد دیگه ای در ارتباطه ...

😟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738
چند شب پیش به من گفت قصد جدایی داره و خسته شده و... امروز اما متوجه شدم که با مرد دیگه ای در ارتباطه ...

شوهرش این وسط شلغمه

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ای وای من، کارش اصلا درست نیست. خوب ازدواج نمیکرد، حالام اول جدا بشه بعد. خیانت واقعا درست نیست وهیچ توجیهی نداره

Sp
2706